mysql errory

zdravim, v poslednej dobe mi furt vypadava mysql, (mam zaplnenych 1.5 Mb z 5) a stranka kvoli tomu akoby "generuje" nahodne mysql errory. je to tym ze som pred chvilou menil heslo (na nove a o chvilu na to na povodne) alebo robite nieco s databazou?
~Dik, Bua
Mam presne ten samy problem. kazdou chvilku vypadava mysql a hazi to errory...'!§§
Právě jsem si založila databázi a když se přes https://mysql.webzdarma.cz/ pokouším přihlásit píše mi to jen
Nepodařilo se přihlášení k MySQL serveru
Tak nevím, jestli se do ní ještě kdy přihlásím - vždycky před tím byla databáze k dispozici okamžitě...
Teď tu sedím jak magor a hledám chyby ve funkčních souborech. Nakonec jsem pochopil, že to není má chyba - SQL opravdu padá, projíždím DB a najednou zničehonic není spojení...
Musim s Vámi tady souhlasit - zkoušel sem to včera 4 hodiny a--- NIC, dneska sem to zkusil a opět NIC - deprimující....
no jo, ja som to al este celkom blbe, lebo mam celu stranku postavenu na mysql :) neni tam ani jedna vec co neni v .php - vcera som sa rozhodol urobit kvoli tomu mysql jeden krok s mojou strankou.... cize sorry webzdarma ze vas opustam..... (moja stranka este stale existuje pre tych maniakov co si nevedia zapametat novu url, je tam auto-redirect a reklama)
Taky mi to dnes blbne, když třeba kliknu na odkaz u mě, kde se pracuje s DB, vyhodí to chybu. Když dám ale zpět a kliknu znovu na odkaz, je to OK.
Přidávám se. Začíná to být už tak trošku nesnesitelné. Když musím stránku 2x obnovit, aby zmizel error z sql. Co si pomyslí někdo, kdo na stránky přistoupí z vyhledávače? Že nefungují a jde jinam :o(.
Prostě mysql nechodí, zajímalo by mne jak dlouho to bude pokračovat, docela potřebuji aby web jel, jo je možné si třeba lehce připlatit za větší prostor databáze, či lepší funkčnost?
No mám ten samí problém , když už se mi povedlo nahrát na FTP soubory tak neustále vypadáva SQL databáze a 2x až 4x obnovuju stránky aby se mi zobrazily a je to už nesnesitelné ani nemůžu nic v admistraci nastavit protože to pokaždé vypadne :-(
prostě to nechodí...ach jo....
Vim ze jste sice free hosting, ale takove vypadky jsou uz docela frustrujici...
hmm, este stale mozete mat staticke stranky :)
*navrat do doby kamennej*
zdravím učím se z php a mysql ale bohužel se mi nedaří připojit k databázi ... příkaz mysql_connect("mysql.wz.cz","jmeno","heslo");
jméno a heslo mám viz nasatvení /mysql přístupové jméno , přístupové heslo
a vyždycky mi to vpíše akorát
Warning: mysql_connect(): Access denied for user: 'bouda@81.31.7.162' (Using password: YES) in /3w/kvalitne.cz/b/bouda/php/pok.php on line 8


chtěl bych vědět kde jsem udělal chybu a pokud je vůbec z mé stany protože se nemůžu dostat ani do mysql.wz.cz vypíše mi to že se nelze zalogovat : Cannot login to MySQL server
co se děje s ím mysql?