nefunkční FTP ilegal port command

zkoušel jsem se připojit na svoje stranky ale jak explorer tak i Windows comander hlásí chybu:
500 illegal port command
ví někdo co s tím?
Díky
Vomis
Pouzij pasivni rezim.
to jsem zkoušel jako první a kulový, nejdřív jsem to zkoušel z explorteru, nic, pak z Windows commanderu, nic a nepomohlo ani přepnutí na pasivní režim ;o((( jediné kde to funguje je z toho připitomnělýho webu, ale to je po 1 filu a já jich mám hafo ;o((((
Jakym zpusobem jses pripojen k netu?
Mám stejný problém jako VOMIS.K netu jsem připojen prostřednictvím poskytovatele bezdrátového internetu pomocí sí'tové karty.Budu Vám moc vděčný za radu,která pomůže.Dík.
Taky mám stejný problém. Vždycky nastal po reinstalaci Windows, ale pomohla mě instalace Total Commanderu. Ale po poslední reinstalaci ani tohle nepomohlo.
Mně pomohlo když jsem tam kopnul poslední verzi Commonderu a beha mi to bez problemu, nevim? Mozna to zkus... Total Commander 6.51...Hodne stesti a trpelivosti...
Mě to taky teďkon nějak nejede, ale to bude asi tim, že nám eště nepovolili eFTýPko na SouthPragu, protože nám dělaj' upgrade z 8Mb/s na 20Mb/s, tak nám to trochu omezili a dali nám wellmi pomalý připojení, který občas (třeba poslední 3 dny) bylo vypnutý, takže šla jen a pouze síť. Ta neni omezená, lítá pořád okolo 500kb/s