Nelze se přihlásit přes FTP

Nemůžu se přihlásit přes FTP. Když zadám adresu ftp://ftp.blablabla.webz.cz tak ni naskočí stránka "Stránku nelze zobrazit". Poraďte, musím nahrát nové stránky, protože mi na těch starých záhadně zmizl reklamní banner a už mě to upozorňovalo, že mi zablokují stránky.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
No to je sice pěkné, ale když postupuji podle pokynů tak mi to stejně po stisknutí tlačítka PŘIPOJIT hodí hlášku "Hostitelský počítač nebyl nalezen". Já mám připojení ADSL takže nevím...
nemas to zakazany ve firewallu?
To nevím. Jak to zjistím?
a co tak zkusit raději třeba Total comander? http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/prace_se_soubory/souborove_manazery/windowscommander/
Díky no. Ale já spíš stejně potřebuju ty původní soubory ze stránek smazat a nahrát tam úplně nové. Nešlo by to jinak ?
Hele tak to zkus smazat pres HTTP :) sice je to pomalejsi ale melo by to jit ;-)
> Hele tak to zkus smazat pres HTTP

To urcite nepujde.
Asi to nepůjde no. Navíc těch souborů je tam asi tak 2000 takže jestli chceš dám ti heslo a můžeš mazat :o). To je fakt v prli...
Vypňoval jsem ty požadavky v Windows Commanderu pomocí FAQ přesně podle toho jak to tam bylo popsáno, ale pořád mi nesedí vyplnění toho hostitelského počítače. Prý tam má být adresa mých stránek tak nevim.
das tam do prvnich 3 policek tvoji ardesu a do 4 heslo
"Prý tam má být adresa mých stránek tak nevim"

jo, má tam být adresa tvých stránek
Ok to vím ale furt to nejde. Prostě jsem to vyplnil jak mi bylo řečeno, a když dám připojit, tak mi naběhne hláška nelze se připojit k hostitelskému počítači. Nedá se k těm souborům dostat nějak jinak než přes Commander?
webové rozhraní
Dobrý takže mazat kolem 2000 souborů jeden po druhém a při každém mi jako vyskočí tabulka jestli jej chci opravdu ale opravdu vymazat? Tak dík. Vidím že si asi založím nový účet.
Manson:

relace: bolek.webz.cz
hostitel: bolek.webz.cz
sever: bolek.webz.cz
heslo: tvoje heslo

Zaškrtnout pasivní režim.
Díky. Vše je vyřešeno.