Reklama

Mal som na svojich strankach reklamu hore. Teraz som to chcel zmenit aby bola dole. Tak som to zmenil v administraci a stranku som znovu nahral lenze sa mi zacali zobrazovat 2 reklami nad sebou. Tak som ju skusil nahrat znovu a na spodok stranky som dal
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
ale teraz sa mi zobrazuje jedna reklama hore a druha dole.
Viete mi nejako poradit?
V administraci v nastavení reklamy si napiš jméno souboru, kde bude relama. Ten soubor potom vytvoř (musí mít koncovku ".php") a do něho vlož reklamovej kód a ve vlastní stránce ten soubor vlož pomocí PHP fce include()

<?php include("nazev_souboru_s_reklamou.php"); ?>

A znovu ho nhraj na server.

Cave!
I ten hlavní soubor musí mít výše jmenovanou příponu.
Jen bych dodala, že soubor s reklamou nemusí být .php, ale je to asi lepší, když už i ostatní soubory budou .php. Do souboru s reklamou (nastaveno vkládání reklamy Nahoře) pak nevkládej vůbec nic nebo jen značku <!--WZ-REKLAMA-1.0-->.
Thalia: Máš vlastně pravdu.
hmmm ne. nezabralo, stale tam mam 2 reklamy :(
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
A určitě máš v administraci nastaveno zobrazení relamy dole ? a určitě si nahrál astránky znovu na web až PO provedení změn nastavení ?
Koukám na zdroják a reklama je vložená před a za značkou html.
Seš si jistej tím include? Protože kdyby si to tam dolů includoval, tak by to muselo byt IMHO ještě před /body. Udělej si tam na to div nebo něco, ať vidíš, jestli se ti ten soubor (a tedy i reklama) vkládá na správný místo. A zkus vkládat prázdný soubor. Hlavně nahraj na web soubor bez reklamního kódu - jak nahoře, tak dole. A musíš mít nastaveno vkládání reklamy Nahoře a v cestě cestu k souboru s reklamou.

No já vím, je to to stejný pořád dokola, ale s tím include je to vyzkoušený a mělo by to fungovat.
Mike: pokud používá include, musí mít naopak nastaveno vkládání Nahoře!
Thalia: jasně no, já mluvil o vkládání z administrace botem
Mike: ok, my tu ale mluvili o include ;-)
Thalia: aha, já odpovídal na ten první dotaz .. no je fuk :-)
ne, ne, ne a ne :'(
Já nechápu, proč ta reklama není v body, proč je úplně mimo. Udělej tam ten div s id=reklama a do něj to include.

Možná si na tebe robot zasedl... ;-)
no skusil som, nic to nespravilo
Na které stránce to zkoušíš? Na tvým indexu ten div reklama nikde nevidím
ked to nefungovalo tak som to dal prec
OK. Akorátže už mi tak nějak došly rady...

Pokud máš
- prázdný soubor reklama.php třeba (popř. s vloženým <!--WZ-REKLAMA-1.0-->)
- nastavení reklamy Nahoře
- správnou cestu k reklama.php
- správně include souboru s reklamou
- všechny soubory nahrané znovu (bez původně vložené reklamy),
tak to musí fungovat... Už jen proto, že to tak dělá spousta lidí. Takže už fakt nevím.
hmmm :( aj tak diki vsetkym