Blbne mi admin/files!

Když vlezu do sekce admin/files a přihlásím se, ukáže se mi pozdraff, jenže:
Jakmile klepnu na spráfceho souborů, hodí/jebne/někdy až mrdne mě to zpátky na přihlášení. Po vyplnění jména a hesla se tento pozoruhodný cyklus opakuje... Je to skoro nepříjemné, když nemůžu nic nahrát!
cookies..
Máš to fakt těžký, brácho...nejde to ani pro funk.unas, ani pro cecaci.wz...Nejspíš globální průshwih!
tak co mám dělat? Vodmazat si je z T.I.F.?
Mě blbne přihlášení do adminu.........
To že i nejde správa přez ftp comandra sem se smířil, ale ode dneška mi nejde správa ani přez zdejšího nahrávače souborů, zadam jméno, heslo......... a napíše mi to: Stránku nelze zobrazit
To jako že to tady stojí za old bella? Kde je ten legendární Míra, ať to hodí dogala, nebo si o tomhle hostingu budu myslet něco opravdu ošklivýho...
Je to VASE chyba, resp. chyba vaseho ISP, nebo pripojeni..

Prave ted jsem zkusil zaregistrovat domenu test-wz.wz.cz a vse funguje..

heslo k ni je 12345
Hmm, taky mi to nefunguje................sakryš, zrovna včera nám nějak předělávali IPško takže mi celej den nešel net,no a od tý doby to nefunguje............ v čem to může bejt? Nebo spíš jestli nezapoměli na něco když to spouštěli, na čem závisí moj přihlášení a nepřihlášení?
zeto: uz absence reversniho dns zaznamu by cosi prozrazovala... problem muze byt ve spatne nastavenem prohlizeci nebo firewallu (blokovane sessions cookies), popr. proxy serveru blokujiciho cookies, problemy s SSL (proxy, firewall), je to porad totez..
Drahej Sojkovče, co ti funguje...?
1) http://www.webzdarma.cz/login.html
2) přihlásím se jako test.wz.cz, heslo 12345
3) ozve se Vítejte uživateli test.wz.cz.....
---až sem mi to funguje---
4) kliknu na "správce souborů"
5) Hodí mě to zpátky do zahrádky na http://www.webzdarma.cz/login.html !
firen: funguje vse, i FTP pristup, i spravce souboru..
Je to cookies....Taky mi to jednou dělalo
Jednoduchý. Musíte to nechat donaběhnout. Prostě až se to celý načte, tak teprv kliknout
na správce souborů. Když to nepude, vypněte a znova zapněte prohlížeč.

Jo, a navštivte funk.unas.cz = jedinné české FUNKY-STRÁNKY.
Taky mi nejdou admin /files. Čekám jak blbec a nic. Skočí tam zpět zadat jméno a heslo.
:-(
to mě těší že v tom nejsem sám :-) ale já se nakonec obešel bez toho, za pomoci ftp ... jsem holt nenáročnej :-))