Velikost 50MB!?

Mám stránky www.provokace.wz.cz a jelikož tam je spousta fotek, tak místo ubývá. Nehodlá webzdarma navýšit zdarma velikost schránky? děkuji.
doporučuju si prohlédnout stránky ve ff protože to vypadá že tam nemáš nic:-)
ne, nehodlá
Jaký ff, ty stránky jedou dobře.
Jaký ff, ty stránky jedou dobře.>> ff=FireFox
Hééééj jakej je ten index po vstuopení na stránku? Ve FF OPRAVDUnic není. žádný odkaz na ten provokace a tak...
no asi takhle ve firefoxu se nezobrazuje to pozadi co tam máš a proto bílý nápis vstupte splívá s bílým pozadím a tudíž není vidět.....
Tak já to zkusim s tim mym prohlížečem založenym na jádru IE
To si oprav. S tim mym mi to šlo. Ale gdyby byl na tom jádru Gecko, tak by to nešlo. To je normálně prohlížečová diskriminace!
hah to je skvelej napad ukryt ten obrovskej napis: vstupte. navic ve ff tam fak nic neni, samý černo. jojo, to je terno :)) fandim ti, černá rulez. a bílý písmo na bílym pozadní 2krát rulez :))
V normálním Internetu exploreru to jede v pohodě. Černý pozadí mám všude a bílí písmo taky ,podle vás to není vhodná kombinace? Mě se líbí a na spousta stránkách to tak je.
není, protože FF jí nezobrazuje. Nevím proč, ale prostě ne.
Pavel:
máš tam "BACKGROUND=../new/obrazky\kk8.jpg"

nahraď \ za /. Internet Explorer ledacos překousne, taže ti pozadí zobrazí, protože tuto chybu přejde mlčením. Firefox, jako slušný prohlížeč, si nic za tebe nedomýšlí, proto soubor pro background nenajde.
2 columbo:

mam stejný problém s velikostí schránky na web :)

nešlo by zvednout kapacitu(vim že zadarmo to nebude) třeba že bych něco platil, já nevim nějakej roční paušál?
chtělo by to zvednout na takovejch 100, 120 MB

regujte, pleaz

To: Pawel

Myslim si ze pokud chces vice mista a platit za to, tak bez k palcenemu webhostingu..
Ja si osobne myslim ze 50MB je "az az" na www stranky a pokud potrebujes mit ulozene soubory, tak hod na ne primy odkaz na stazeni na jiny "server" hodne zahranicnich serveru ma klidne i 1GB prostor a nevyzaduji navstevnost pres http, bohuzel treba prave ten 1GB prostor je "omezen" na odchozi TRAFFIC 1GB/mesic ale myslim ze i tak je to paradni vec ...
Osobne si myslim ze WEBZDARMA je sqely hosting a doufam ze zustane i nadale..
j asi máš pravdu, dík............... :D
Zdravim
Zkuste se mi podívat na ty stránky www.provokace.wz.cz. Změnil jsem tam co jste mi napsali. Podívejte se i dál, jak se Vám budou zobrazovat, když ta to sem napište. Dík moc
Pavel:
- k designu se vyjadřovat nebudu
- rozhodně si do kódu stránek doplň kódování (viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19)
- a prohlížeč Firefox nebo Mozilla si klidně stáhni sám a uvidíš, že není na světe jenom IE. www.czilla.cz
zkus www.ninhost.co.uk někde si tam dej ten tarif free a tam by někde mělo bejt tlačítko objednat, a budeš mít doménu ve tvaru www.blablabla.sys1.co.uk a máš tam 300MB 100MySQL DB s neomez.místem, 5GB/traffic a nevimcoeště-prostě cPanel
potrebovala bych ztistit, kolik mista mam zaplneneho? poradite mi? diky
uz jsem to zjistila, jsem pekny manas :)