Java script

Umiestnil som na svoje stranky java script.
Javascript ma pracovat s obrazkami zvacsovat ich a zmensovat. Ale nechce mi to fungovat a script by mal byt spravny. Mam na svojej stranke uz umiestnenych par dalsich javascriptov a tie mi funguju. Cim to je sposobene, ze mi to nechce fungovat?
Dakujem za skore vyriesenie mojho problemu.
jakub023
No, vzdyt ti ty JS funguji. BTW v mozille tu stranku mas totalne rozhozenou. A obzvlast me dostalo tohle:

> Táto stránka získala cartifikát kvality Valid HTML 4.01! Valid CSS! <

To zadny certifikat kvality neni. A navic nemas validni ani jedno, ani druhe.
jakube, nez si tam das ty ikonky od W3C tak by mozna bylo dobry se na tu stranku podivat v Mozille nebo v Opere

zadny certifikat to taky neni a uz vubec ho neziskal tvuj web

radil bych ti nez to mit 100%ne validni, se na nejakou tu chybicku vykaslat a radsi to mit napsany tak aby to korektne zobrazily bezny prohlizece cili IE od vys, Mozilla resp. FF a Opera (i kdyz u ty jsem u nekterych veci nekdy zoufalej:-)
To bery and sojkovec: par chyb na stranke mam a ja pouzivam prehliadac Opera, IE (menej) ale Mozilu tak tu vobec nepouzivam.
Co sa tyka tych certifikatov tak tie som tam dal asi tak pred polrokom a dlho som to nekontroloval (su tam si 2 alebo 3chyby ale to su skor v reklame ktoru mi vklada WZ) a ked to kontrolujem v HTML Tidy tak tam mi to blbne lebo ten javascritp to tam trochu rozhodi. Ale mna trapi ten javascript nie az tak velmi tie chyby na stranke mne tam chodi par kamosom asi takych 20 a ty maju IE alebo Operu takze ja v tom nevidim ziaden problem.
Ale mam par scriptov ktore by dokazali tento problem zobrazovania stranok v jednotlivych prehliadacoch vyriesit (nevedli by ste mi dake poradit? ja poznam par s rozlisenim a nie som si isty ci mam aj dake na prehliadace.)
jo sorry v Opere ti to beha, ale v Mozille je to uplne rozhazeny

vis co tam nejde o nejaky chyby nejde o validitu, asi je chyba v CSS nebo jestli to includujes.....

ja si zadny chyby v JS nevsiml, krom toho ze ti to pise dnes je pondeli, 28. unora 105 ;-)
jo sorry v Opere ti to beha, ale v Mozille je to uplne rozhazeny

vis co tam nejde o nejaky chyby nejde o validitu, asi je chyba v CSS nebo jestli to includujes.....

ja si zadny chyby v JS nevsiml, krom toho ze ti to pise dnes je pondeli, 28. unora 105 ;-)
V opere mi to ukazuje tiez ale v IE je to v poriadku normalne 2005.
Tak neviem co to robi ale ja to vyhodim a dam tam take hodiny co mam skusobne na stranke doporucujeme (otvor si ju a zistis, je to uplne v dolnom pravom rohu) ja som myslel obrazky v kategorii galeria.
2bery> zásah
2jakub023> ty hodiny> dej tam getFullYear místo getYear. To víš-Mozilla si nedomejšlí... Jo a ve FF to je rozházený.
ale dyt obrazky v galerii ti jdou normalne otevrit, ten script funguje....

akorat bych onclick=" nahradil normalne a href=" protoze takhle kdyz najedu mysi na obrazek nevim ze to je odkaz...
Ja viem uz som to opravil neviem kde bola chyba ale teraz to funguje. A pokial mam pravdu povedat ani neviem co som urobil aby mi to fungovalo.
Tak teraz to funguje a uz ostava iba tak upravit ostatne obrazky a upravit stranku aj pre mozillu. A malo by to byt ako-tak hotove.