Reklama

nák se mi posralo vkládání reklamy a potřeboval bych kód abych si jí tam manuálně vložil! psal jsem na podporu ale ty na to nereagujou.
moje www: www.serial.wz.cz
Nejlepší by byl e-mail od admina s HTML kódem. Děkuji.
jinak-proč jsem se tim s tim sral?
potřeboval jsem ji vložil na každou stránku dolu ale né do každého souborun ale jen do theme.
pokud by to nák šlo vložit 1 kód do 1 theme(vzhledu) bylo by to nejlepší. Děkuji.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
hmm to je hezký ale mě se nezobrazuje a nelze jí tam dostat
taky mam takovy problem. mam presne ten odkat <--webzd.....> hozeny pod tag <BODY>, ale reklama se mi nezobrazuje. Uz mi chcou ty stranky maznout i pres to, ze mam vse nastavene podle jejich prani....celkem me to stve.
Jde-li o stránky shssheretikorlova.wz.cz, tak tam reklamu vidím - na první stránce nahoře.
Zorrish: este dvakrat se zeptej...
ale mě nejde www.serial.wz.cz
kurva
2Rypi: a udělal si to podle návodu na faq?:
- vytvořit prázdný soubor reklama.php (popř. do něj vložit tag pro reklamu - viz podmínky vkládání reklamy v podpoře)
- v nastavení reklamy nastavit Na úvodní stránce nahoře a do cesty napsat cestu k souboru reklama.php
- funkcí include vložit soubor reklama.php kam potřebuješ, nejlépe na všechny stránky dolů (nebo na úvodní nahoru, ale když je až někde dole, tak je pěkně schovaná a nevadí)
- nahrát všechny stránky znovu na web, aby se projevila změna nastavení reklamy ve všech souborech

Já to dělám tak, že mám soubor index.php, do něj includuju hlavičku, obsah, patičku a reklamu, všechno funguje jak má a include s reklamou mi stačí napsat jen jednou - a je všude.
jo udělal ale nešlo to tet se zdá jako by to šlo.. no nevim
Chtěla jsem se kouknout, ale serial.wz.cz mi hází 403ku - Nepovolený přístup...
2Thalia>jj. Forbidden, kvůli chybějícímu souboru index.htm(l), index.php atd.
se koukněte tet semi posrala databáze
no dobry už ten kód mám tet jí tam zkusim dát aby se nepodělaly PHP scripty.
JOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO! dostal jsem jí TAM! i když je pokaždý naheře, je tam aspon pokaždý. Sem myslel že bych jí měl pokaždý dole ale to snad ani nejde jinak bych si posral PHP.
ty stránky sou stejně podle nějakýho RS, ale dokonce nebusou mít ani dlouhou trvanlivost. Zkazej se během pár dní, a pak je budou muset Admini WZ vyhodit... No warez, please!
ja na WZ znam tolik podobnych stranek...
jestli je zruší mě.... de v katalogu hledat crack nebo serial nebo P2P a těch stránek je strašně...