chyba v .htaccess

nemoh by mi nekdo prozradit co se zdejsimu serveru nelibi na .htaccess souboru, kterej obsahuje jenom 2 rakdy:

order deny,allow
deny from all

porad mi to rika 500-server error
doma localhostu mi to funguje tak jak ma a vyhodi to "Nepovoleny pristup", coz je to co chci
teď přesně nevím, ale zkus:

order allow,deny
allow from all
V podstate bych rekl, ze ti to funguje (pokud to ma vyhodit chybovou hlasku :o). Jen to vypada, ze to je jinak osetreno nez na tvem lokalnim serveru.
Jeste me napadlo, ze bys do .htaccess mohl pridat svuj vlastni chybovy dokument napr.:

ErrorDocument 500 /error.php

A vyrobit si error.php, ktery ti udela, co budes chtit ty.
blahapet: lol

a ne, nefunguje to. kdyby to fungovalo, tak to vyhodi 401 - Neautorizovany pristup
cb: me to teda funguje - pise to nepovoleny pristup

muzes poslat celou cestu k tomu .htaccess souboru?
ten soubor .htacces je na

http://cubix.webzdarma.cz/test/

a obsahuje opravdu jenom

order deny,allow
deny from all
cb: mně to vyhodilo stránku wz Nepovolený přístup Zřejmě kvůli chybějícímu souboru index.html blablabla atd.
Jestli to spise nebude tim, ze deny je zakazat. Takze mas ted pristup pro vsechny zakazane... Ale .htaccess mi ted taky zlobi a hazi chybu 500... maji to naky pokazeny... Treba to casem rozchodi :o)
<HTML>dela to, co to ma delat - forbidden

server error tam nevidim</HTML>
Taky jsem udělal něco podobného, ale jak to mám zpravit?Chci to mít jak před tím.
Tomas: ?

Vždyť to tu máš napsaný. Vytvoříš .htaccess a do něj dáš
order deny,allow
deny from all
Mám úplně stejný problém. viz:


Autor: cb (cubix.webzdarma.cz)
Datum: 09. 03. 2005 08:49

nemoh by mi nekdo prozradit co se zdejsimu serveru nelibi na .htaccess souboru, kterej obsahuje jenom 2 rakdy:

order deny,allow
deny from all

porad mi to rika 500-server error
doma localhostu mi to funguje tak jak ma a vyhodi to "Nepovoleny pristup", coz je to co chci

POMŮŽE PLS NĚKDO?
Proste udelej novy .htaccess ale otoc prikaz:

order deny,allow
allow from all

Nebo jej ze serveru smaz
Aramon:
1) proc si proboha vyhrabal
Aramon:
1) proc si proboha vyhrabal vic jak pul roku stary vlakno?

2) kdyz si prectes poradne jakej byl problem tak prides na to ze tvoje rada je uplne nesmyslna

cilem bylo zakazat pristup vsem, a to tvuj .htaccess opravdu neudela