jak se zaregistrovat?:-(

snařím se u vás zaregistrovat už celý den ale pořád mi to píše u kroku čtyři (poté co mi pošlete ten dlouhý odkaz na mail) že je tam neplatné heslo ,nebo že vypršelo sezení apd.? takže jak se mám uvás zaregistrovat! a nepište mi že jsem to blbě nakopíroval apd. !
pozor na zalamovani v mailech..
taky to může být tím že si na to kliknul pozdě nevim jaká je doba platnosti toho odkazu
<HTML>kdyz ti vyprsi sezeni obycejne to znamena ze u PC sedis moc dlouho.
Jsi si dat cigaretu na cerstvy vzduch, pak se vrat, zaregistruj, mrkni na mail, klikni na odkaz pro dokonceni registrace a kdyz ti tohle vsechno nebude trvat nekolik hodin ale par minut tak se registrace jiste podari :)</HTML>
nekouřím, (ani jedno ani druhé) ,jsem tudent, net mám pořád od rána do večera, netrvá mi to hodiny, na zalamování si dávám pozor, zkoušel jsem operu i IE, prostě to nejelo, tož jsem se na to vybodl, ale jako na všech webech, rady opravdu stojí zato! psal jsem že mi podobné rady typu, blbé zkopírování )vis zalomení apd.)nemáte posílat...to je to samé jako když mi na centrum.cz nefungoval adresář (nakonec jsem zjistil že to je operou), napsal jsem jím že ho dva roky používám a teď mi týden nejede a oni mi poradily že mám kliknou na šipku vedle políčka KOMU..to je fakt na nic! :-) ale i tak dík za snahu...