ftp

POsledni dobou (asi 14dní) se nemuzu dostat na ftp a to ani pres ftpcomander tak ani normalne pres internet. Aktualizovat stranky tedy muzu jen pres zdejsi sparvce a to je hrozne zdlouhave....Prosím poradte nebo pozte :o)
nedostatek informaci. posli log spojeni.
cus hele - pouzivam winscp - je to nejaka zadarmoverse klienta - prosim poradte - pokud to nekdo pouzivate - jak mam nastavit jednotlive polozky, abych se pripojil na ftpko ... thx
log spojeni? coto?:o)
log, no proste vypis komunikace... nebo aspon chybu, co ti to hlasi. nebo proste NECO!
Při otevírání tété složky na serveru FTP doslo k chybě. Presvecte se zda mate opravneni pristupovat do teto slozky
Podrobnosti:
200 type set to A
500 illegal port command
500 LPRT not understood
Mám ten samý problem. Asi to souvisí s firewallem v SP2 ve WInXP
PORT 192,168,109,28,10,238
500 Illegal PORT command
No já nahrával web v php po každé složce jinak to padá :-(
Pak jsem zjistil že se mi vložila špatne reklama a tech 30 složek jsem musel nahrávat znovu :-) málem me klepla pepka :-)
Práce na 2 minuty se mi na wz prodloužila asi na hodinu ...
komu to hlasi illegal port commnad, nastavte si pasivni rezim ftp
Tonik: diky moc uz to jde :o)
Ja mam zase problem s uploadovanim souboru na FTP.. pripojim se na FTP jen pomoci IW FTP client ale kdyz se tam snazim neco hodit malokrat se mi podari spojit se serverem. Pise to "Vzdaleny system odmitl prihlasit uzivatele", kdyz se snazim neco nauploadovat.. uz me to sere, nejsem tam schopny pomalu nic nahrat :( 2 blbe soubory sem tam zkousel nahravat pul hodiny.
hmmm tak sem to zakřikl pac ted tam nejde nic nahrat...smazat cobcas ale nahrat ne a pise to todle:
< 550 STOR: Quota exceeded.
Error 550 STOR: Quota exceeded.
máš plno
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27