PHP sripty jsou na WZ šíleně pomalé

Nevím proč, ale jakmile jsem převedl svoje stránky (xhry.wz.cz) do PHP jsou 10x pomalejší než bývali a HLVNĚ JSEM KŮLI TOMU PŘÍŠEL O 100 UŽIVATELŮ DENĚ. Využívám php jen pro přečtení .dat souborů - mám tak udělané menu. Poraďte mi čím to je.
<HTML>co to zakryvani wz reklamy? doporucoval bych si dat do poradku svoje stranky nez se budete na cokoliv ptat, protoze pak si toho spis nekdo vsimne

jestli je to 10x pomalejsi po prevedeni do php tak musi byt chyba ve vasem kodu
extra rychle to v soucasne dobe neni, jsem si toho vedom, ale jestli to dela jen u php skriptu, tak neni pochyb ze to bude vase bota</HTML>
S tím zakrytím reklami: Já za to nemůžu nastavte si u toho v CSS stylech z-index: 6; a bude to vždy nahoře.
myslim, ze to nejses ty kdo by mel wz diktovat co si maji dat do CSS, spis ty by sis mel ten horni prouzek nadefinovat na pozadovany rozmery aby se tam banner vesel cely....
Skvělý už to zatím zase fachá jak má hezky rychle, takže chyba nebyla v mojich scriptech,a le někde u vás.
Reklama- Už je zobrazovaná normálně a omlouvám se za dosud nezobrazování reklamy.
Heh, když už má WZ kvůli tvým stránkám nastavit banneru z-index:6, neměl by si připsat do kódu ještě něco pro moje stránky? A pro dalších 100.000 uživatelů taky? :-)

Btw, byl by takový problém, abys ten z-index nastavil reklamě WZ na svých stránkách ty sám?

Mimochodem, napadla mě jedna věc, která by se mohla WZ hodit: když už má strict banner v atributu style napsané to centrování, mohl by tam mít skutečně napsaný ještě nějaký ohromný z-index a taky display:block.
Jelikož stylování atributem má při zobrazování vyšší prioritu než styl v hlavičce nebo externím souboru, vyřadilo by to z provozu nejméně dvě z možností nekalého schovávání banneru uživatelem. To jsem ale potvora, že to říkám :-)
doufám že si tohle nikdo nepřečte :/
display:block; by rušilo celej design stránek z-index stačí.

ALE Už mi to zase běhá pomalu, už na to PÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍP.
delej si co chces, nikoho to nezajima