REKLAMA-nechce se zobrazit! >:(

Na uctu "patrikb.wz.cz" jsem si poprve vytvoril mou osobni stranku. Tam reklama vlozit sla. Potom jsem si tam udelal ramce, a reklama po sahodlouhem nastavovani nakonec tky sla. No a tedka jsem ten muj starej web nechal a pustil jsem se do novyho. Jenze na tom novym reklama neni. V nastaveni mam dany "reklama se umisti do souboru: index.htm", a v zdrojaku mam danou tu jejich znacku (WZ). Reklama se pesto ne a ne ukazat. Prosim, pomozte někdo. Tydle stranky delam komplet poprve v HTML, a skoro vse mi jede v poradku.... ...az na tu reklamu :-(((((.
Predem diky. Tricker.
PS: Muj ucet je na adrese: patrikb.wz.cz
bych rekl, ze to je tim, ze mas ten kod totalne zprasenej. podivej se na jakpsatweb.cz jak ma vypadat struktura stranky. strucne:
<html>
<head>
<meta...>
<style...>
<title...>
</head>
<body>
obsah
</body>
</html>
No tak ze bych ho tam mel zprasenej, to je mozny, ale uz to jede, takze jsem to asi mel v poradku. Diky WZ ze to opravily :-)).
Já mám ten samý problém :-((
Pro umístění reklamy jsem zvolil onen kod a nic, po týdnu jsem do kodu zkusil vlozit <!--WZ-REKLAMA-1.0-STRICT--> a pořád taky nic, tak nevím kde je chyba :-(

Prosím o schovívavost nad vzhledem stránek, začal jsem se html učit teprve nedávno :-D
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
To tak co jsi mi napsal jsem četl dřív než jsem sem psal ;-)
Ve výsledku jsem vůbec nepochopil, co tím chtěl autor říct :-D

Můžeš se kouknout na moje stránky a na kod, žádná chyba by tam být neměla :-/
>> žádná chyba by tam být neměla

<body bgcolor=#D7F1FF text=&460000 link=#040AF5 vlink=#040AF5 alink=#040AF5>

Ad problem:

Je zkrátka potřeba soubor znovu nahrát na web.
Soubor jsem tam nahrával asi půl hodiny před tím, než jsem sem psal :-/
Už vím kde je chyba :-)))
Já tam ten soubor uploadoval a přejmenovával až na serveru, když ho tam nakopíruju jako xxx.htm a přejmenuju na index.htm, tak reklama tam není, když ho tam nakopíruju jako index.htm a přepíšu původní, tak už tam reklama je :-DD
no vidíš