Soubor "blabla" se nepodařilo uložit.

Ahoj...když potřebuju do složky dát soubory stránky, tak mi to napíše toto: Soubor image017.gif se nepodařilo uložit...Co dělám špatně, nebo co se to děje...mocjrát vám děkuju za odpovědi...Tom
Ze by vycerpana quota? Blbe hadat bez chybovy hlasky. A palantir stale nefunguje.
Podle mě, jde o to jak velký ten soubor je.

Jestli ale nahráváš přes ftp, tak to nevím
ne je to velky jen par kilo a nejde mi to...nechapu proc...pres FTP to neumim...
faq.webzdarma.cz
Pŕesnější nevim
http://faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp

A snad to zvládneš. Kdyby něco dej vědět
Taky se mi to stávalo. Zkus to tam nahrát v jiným prohlížeči nebo z jinýho PC. Rozumíš jen to zkus a pak tu chybu možná najdeš, když to odjinud půjde a od tebe ne ... mimochodem, kdybyste někdo byli tak hodní a poradili mi, já, když chci něco nahrát či smazat ve správci souborů, tak jakmile to udělám, vyhodí mě to zpět na logovací stránku. Opakovaně :( Můžete mi poradit, prosím?
Electrode: Spatne nastaveni cookies?
Někdy se stane při vytvoření nového adresáře, že web neumí do něho nic přijmout. Pokud jsi vytvořil nový adresář, smaž ho, vytvoř znovu a pak by to mělo jít.
Lidičky mockrát Vám všem děkuju...konečně zase mohu pokaračovat ve vytváření mé stránky...=)...hurá...Všem velký dík...problém vyřešen...