Jak spustit audio soubory při vstupu na stránku na wz.cz

Vím, že to funguje na způsob applet. Mnoho takových souborů seženeme na www.javaboutique.com
<HTML>Ahoj,
nemusis pouzivat pouze Java Aplet, vystacis si i s HTML ...

do head dej:

<bgsound src="test.mid">

mp3 moc nedoporucuju nacita se to pul hodiny ... a je to na hovno :o))

Lukasik

btw: tendle prispispevek priste spis nekam do HTML e.t.c ... ! a ne do fora o WZ :o)</HTML>
Ále...Lukasik

Tys to dotáh nějak vysoko.... až na moderátora ;)

Jinak souhlasím.
Webmasterovi, který dá na stránku 5MB bgsound bych zpřerážel hnáty...

Nehledě na to, že když si o půl jedné prohlížím stránky a najednou se z repráků ozve nějaký jekot...
bgsound je priserna vec, daval bych za povinnost na to upozornit, pac se toho skoro vzdycky leknu :-)
Co třeba nechat stránku bez hudby a umožnit (masochistickému) uživateli otevřít odkaz, který ten zvuk spustí?
Na to se musí fikaně já mam program kterej při zjištění bgsound vytáhne repreáky ze zásuvky :-]
:-)))
úpřímně řečeno, nezávidím těm dialupistům, který vlezou na stránku s mp3 v pozadí...
Je to pěkně nechutný. Sedím, pohodička, surfuju, relaxuju... a poslouchám u toho mp3 se svými oblíbenými kapelami.
A najednou BÁC - místo libozvučného metalu se bez varování z repráků ozývá naprosto nestravitelný MID, nejlíp strašně nahlas! Za něco takového bych vraždila :-/
> úpřímně řečeno, nezávidím těm dialupistům, který vlezou na stránku s mp3 v pozadí...

Naopak, dial-upista je v tuto chvíli ušetřen - stačí mu zavřít okno (což v 99% případů udělá).
Kdežto na LANu se mi to natáhne hned a začne to vyřvávat po místosti.
Freyo, to je lehce mimo zákon ;-)))
Ŕíkám vraždila bych, ne vraždím. Zákon by v tomto případě potřeboval malou úpravu :-)))
že jo ;-))
pěknej článek na toto téma je na www.jakpsatweb.cz - najdi si to tam sám :-) možností, jak na to je opravdu hodně
Máte všichni pravdu i mne by to nebylo příjemné. Aby se toto nestávalo tak jako prevenci lze nastavit audio soubory které si návštěvník sám spustí za pomoci appletu (např mp.3). Už jsem to jednou zkoušel, bohužel zdlouhavé načítání (i přes vysoku rychlost mého internetu) odradí každého.
Ovšem na www.javaboutique.com lze sehnat audio soubory, které ihned naskočí a spustí te si je, většinou jsou to melodie, které hrají až do zblbnutí. Viděl jsem na oficiálních stránkách Eminema, že tam celou dobu hraje jedna skladba, která se spustí okamžitě po vstupu.
Když už jsme u těch melodií, znáte Agamu?
Nevim proc si tady vsichni stezujete. Mam v Opere zakazany audio a dalsi blbosti jako flash :-O a gif animace, takze nemusim odpojovat ani modem ani repro-bedny :-P
Agamu s velkym A neznam. O co jde?
mno, proste se ukazuje, ze nejlepsi prohlizece jsou ty, u kterejch se daj zbytecny | nebezpecny ficury povypinat... opera rulezzz...
nic tam nedávej :-)))) mam dial-up a tyhle v... bych vždycky zabil co si daj bgsound
Je fajn, že ve slušných prohlížečích se dají otravné hlouposti vypnout...
ale co ta drtivá většina svátečních uživatelů, kteří si myslí, že to modré "e" na jejich Ploše je internet?
Měly by jim prasknout ušní bubínky, když vlezou na stránku, protože její tvůrce si myslí, že kdo nechce, ten si bgsound odfiltruje? :-/
Stejně je to zastaralý tag, který půjde pod kytky. Nikdo zodpovědný by něco takového nepoužil...
"Nikdo zodpovědný by něco takového nepoužil..." Právě si urazila půlku webmasterů :-]
viz www.bulanci.cz.. design neni spatnej, ale ten bgsound s popupem, to je des..
jinými slovy: audio NE!
<HTML>2Sojkovec: S jakym poupem? ten jim hraje v soucasti flashe a pokavad se ta hudba da viditelne vypnout, nemam proti ni skoro nic :).

Lukasik</HTML>
<HTML>DoubleThink: njj :o)). Jo, vobcas bych s tim souhlasil s tema hnatama =)). Ale jak rikam, pokud to neni MP3 ale neajkej hezkej midik a je tam jasne tlacitko stop hudby tak zas tak proti nejsem :)

Lukasik</HTML>