Nemůžu se připojit k FTP

Nepodařilo se mi načíst stránku ve webovém prohlízeči (FireFox) a nepřipojil jsem se ani přes FTP.
Na ostatní stránky na WZ se mi ale připojit podařilo.
Nevím proč?
ukaz log z FTP
Od vcerejska mi nejde pres FTP ani Total Commander nahravat soubory na stranku... je nejaky vypadek? Diky.
Výpis od Totala vypadá takto:



----------
Connect to: (09.04.2005 18:47:49)
hostname=www.webdesigneri.euweb.cz
username=webdesigneri.euweb.cz
startdir=
www.webdesigneri.euweb.cz=81.31.7.162
Připojeni se nezdařilo
Je to něaký divný protože fungujou jenom stránky který maj na konci .wz.cz
Jim-X: hostname=webdesigneri.euweb.cz

nevim, proc si do te adresy porad lidi cpou to www, dyt to tam prece vubec nepatri... kde to porad berou?
Tonik: No, na to chybu tu vliv nema.

Jim-x: firewall?
Rád bych upozornil, že u starších stránek www se uvádělo. Mně konkrétně taky nechoděj stránky www.bluesrock.webz.cz který s tím www běžně chodily a bez www taky nejdou (viz též má zpráva nové téma) . Stránky které jsem zakládal loni - sice bez www (myslím, že to odbourání www asi pro novější stránky bylo změněno) ale taky nejdou - konkrétně kynologie.unas.cz . Takže něco prostě na serveru nejde. Zdeněk
Zdenek: to je imho nesmysl. Příčina bude jinde než ve "www".

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?8
dis: Já nezpochybňoval, www - že by příčina byla v něm, to byl někdo jinej vejš (konkretne tonik.webz.cz). Dík za odkaz, kterej potvrzuje, že by mělo chodit oboje. Teď to fachá a to je důležitý - příčina viz zpráva Míry na mém tématu - dočasně zablokované adresy na serveru z důvodu ataku.
Take jsem novacek v uzivani ftp pristupu, a potreboval bych poradit jakou adresu zapsat do ftp://? pouzivaneho pres browser.
2Mirek: lze to najít v pár letošních threadech, dokonce mnou psané, takže to už umím zpaměti:
ftp://neco.wz.cz:password@neco.wz.cz

:-)
Ake nastavenie FTP mam dat do Totalcmd 6.02, ked mam proxy pripojenie?
Ked vytvaram nove pripojenie, neopýta sa ma to isté, ako v návode.
faq.webzdarma.cz/otazka.php?28

Aspoň myslim...
je to http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34

(Columbo, všechna čest tvé snaze, ale proč se nepodíváš, kam ten link vede? Tak moc mimo to sice nebylo, ale stejně... ;-) )
Nahrávání přes ftp mi v total comandru jelo. To jsem byl ale připojeny přes telefon. Teď mám bezdrát a hlásí mi to chybu a nemůžu se připojit. Je to nějaký výpadek, nebo jsem zapoměl na nějaký nastavení dík T.
hm, tak chybu rikas? hm hm... cim by to tak asi mohlo byt... nic me nenapada... a jakou ze chybu to vlastne hlasi? aha, to nevime... no tak to je potom ale tezky... leda ze by... ted me napada... nebude to tim, ze to mas rozbity? :-)

procti faq.webzdarma.cz, nastav podle toho. kdyz to nepujde, tak se zeptej. ale hlavne rekni, co to dela / nedela, pise za chybu
tonino: nemas po prechodu na wifi nove nainstalovanej firewall, ten to muze brzdit, vetsinou pokud ho nemas spravne nastavenej se zasekne na LIST