chyba 404 proč?

Tento error - (Chyba 404 - soubor nebyl nalezen) mě trápí celý týden. Mám stránku, která se mi zobrazí na každý třetí pokus, jinak se zobrazí jen část a hodí to 404... někdy se nezobrazí nic, a rovnou to přejde na 404. Bez jakýchkoliv úprav se to ale třeba napotřetí chytne, nemáte nějaký nápad proč?

je to url.: kama.aktualne.cz/diskuse.php , kdy html je na aktualne.cz a php guest book je na lycosu....


děkuji
kamil
mě se na pár vteřin ten GuestBook zobrazí, ale pak automaticky 404. To je wellmi zajímavé...
no stih sem si to stopnout a kód stránky se zpracuje celej, prostě i včetně reklamy dole... takže nevim. možná je to něco s JS? redirect to snad neni... vubec bych se podival podrobnejc, ale mas strasnej tabulkovej kod a je to neprehledny....
no, já vím že s tou přehledností to bude horší, ale divný je, že i když on má vše k dispozici, tak tam hodí 404ku .... pokud by mi pomohlo zpřehlednění kódu :-) tak to udělám, ale obávám se, že mé problémy to nevyřeší :-(
ALE asi to bylo fakt tím směrováním, teď už to vypadá, že to pojede, uvidíme! I tak díky za čas - hlavně ten sobotní :-)

KAMIL