problém s webem

zdravím, mám web na cod-tour.wz.cz a dnes jsem zjistil, že místo aktuální stránky se načítá asi měsíc stará verze. já osobně jsem ji tam nenahrál, tak se chci zeptat, zda je možná nějaká chyba na straně webzdarma... thx za odpověď
tahle zpráva je ta stará?:

WebZdarma.cz
Objevila se technická chyba, v jejímž důsledku jsme přišli o veškeré databáze a změny za poslední měsíc. Snažíme se problém vyřešit, bohužel nevylučujeme, že liga bude muset být zrušena :-( Info na ICQ 171949645

Jestli ne, tak WZ si nezálohuje, tj nemá nic zpětně, takže to je velmi zajímavé...
ne, tohle jsem tam napsal teď, protože se mě asi tucet lidí ptal, co se děje...
tak tam nahrej znova tu novou...
jasne, a novou, nezazalohovanou databazi tam nahraju asi jak? a navic jsem spoustu banalnich uprav delal tady pres web rozhrani a nemam je zalohovany...
chceš říct, že jak databáze, tak soubory jsou ve stavu, v jakém byly před měsícem?

btw nemít zálohu ani souborů (u databáze - budiž, tam je to trochu jiného) je docela odvážné
problém je v tom, že v těch souborech se za poslední zhruba týden (zdůrazňuji - TÝDEN) hrabalo několik lidí, takže udělat zálohu bylo technicky relativně těžké. a ano, soubory na webu jsou ve stavu, v jakém byly před měsícem. a pokud nejsem náměsíčnej, tak JÁ jsem je tam nedal a nikdo krom mě ty starý zálohy nemá...
asi takhle, pokud by ti na webu zalezelo tak by sis to zalohoval a to treba denne

neco editovat pres web rozhrani je podle myho trosku tezkopadny, ale budiz, ale nevyzalohovat si to?

ja si teda aspon vsecko zalohuju 2x a to vcetne SQL databaze...