platnost sessions na webzdarma

mam problem, ze mi mizi hodnoty ze session, jakobych predtim celou session smazal, tak sem davam jednoduchy skript, kde to je videt
www.cadici.wz.cz/phorum.zip
kdyz se spusti indexpokus.php a zada se jmeno a heslo- jmeno zadejte jakykoli a heslo je heslo, tak se clovek prihlasi a pak se to kazdejch deset minut automaticky aktualizuje (pomoci meta tagu refresh) a kdyz se neodhlasi, tak by se to melo aktualizovat furt, jenze po zhruba hodce a pul npretrzityho aktualizovani se to tvari jakoby session neexistovala, co je spatne?
dekuji kazdemu predem kdo se nad tim zamysli, uz jsem zkousel forum php, ale zatim to k vyreseni problemu nevedlo:-(
zjistill semze na lokalu mi to bezi porad az do ty doby, nez se prihlasim z jinyho prohlizece... (nastavil sem si teda garbage probability 100%abych vedel co to dela)a je jedno jak je ta session stara...
znamena to teda, ze kdykoli nekdo vyvola start_session, tak se gc-nou vsechny session? ach jo, to tu nikdo vo tom nema paru, nebo sem blbej ja?
pokud vím, kdykoli se vyvolá session_start, tak se platnost obnoví.
no to bych si taky myslel, ale ja volam session_start kazdejch deset minut a presto mi session casem zmizi, takze v tom musi byt nakej figl....?