Chyba WZ

http://tommmyy.wz.cz/error.JPG takhle vypadá naběhnutá stránka WZ. Co mám dělat?Ve škole mi to jde........
Krása. Prostě to reloaduj, dřív nebo později se ti asi povede načíst všechno...
Vycisti cache prohlizece, cache proxy serveru (jses-li pres nejakej pripojenej), nebo mas moc pomaly pripojeni s vypadkama..
BTW neni to chyba WZ..
Nemám pomalé připojení...Co to je "cache proxy "?
proxy servery maji take vlastni internetovou cache podobnou te, co ma prohlizec..
Typnul bych to na pomalý připojení. Ale měl jsem podobný problém. Byla to chyba cache IE 6 - polovičatý produkt Microsoftu.
jenom napad: nemas nejakou divnou proxy, ktera dovoli jen pozadavky na port 80? ty obrazky co tam chybi jsou na jinem serveru na portu 8080
Mě to dělá taky. Já mám všechno v pohodě. Doteď jsem si myslel že to dělá Kerio, ale tím to není.
Něco podobného už jsem viděla na Atlasu. A dokonce i na svém FreyaWebu - nějak se tam asi nestihne včas najít soubor s CSS... A vždycky to bylo na počítačích s hodně pomalým připojením.
Ano, spatne nastavena proxyna lama-adminy, ktera nepovoli port 8080... i to je mozny.

Me se obas stane, ze se u nekterych stranek nenacetl stylopis, takze se tim padem staly temer nepouzitelnymi.. zatim pomohlo vycisteni cache...
Už vím čím to je...Nainstaloval jsem si firewall a ten bránil zobrazování...
Všem moc dík !
No jo. Teď na to koukám. Mě to dělá taky firewall(Kerio)!
nojo.. ja mam zonealarm pro a blokuje jen, to co ma.. holt to je problem..