Stahovani webu :(

mam problem sice se to netyka wz.cz ale snad mi muzete poradit, mam stranky http://andromeda.stargate-sg1.cz a uz po nekolikate mi nekdo proste stahnum kompletni stranky proste mi je nekdo ukrad :( (nejspis prez ftp nebo co ja vim vim ze sou na todle kradeni programy) zajima me je nejaky zpusob kterym se stranky daji ochranit?)


dekuji za odpoved na info@andromedacd.wz.cz
Smaž je z webu a z compu a vypal si je někde na cédéčko, jinak to nejde
Je otázka, jak myslíš "ukrást". Jestli to bereš jako zkopírovat obsah přes HTTP nebo si do PC přetáhnout obsah přes FTP a na webu to smazat..
Neochranis.. muzes to vsak ruzne stezovat, pouzivani externich stylopisu, skripty nacitat take z externiho souboru, pouzivat co nejvic php+mysql..
sojkovec: nj ale ja php neumim :(
myslim proste to kdys se s prominutim serui s videama obrazkama textama, a celkem s webem a pak si to proste nekdo komplet sakum prdum stahne myslim ze j to prez ftp a pak se to obevi na jinym webu :(
nene, to stahne normalne pres http (pres FTP ne, to by musel znat tve heslo), existujou na to programy (samy opravi odkazy, atp.), jako napr. HTTP Website Copier, atp.
a víš adresu, na toho člověka (web)...?
jhe no myslim ze mam nekde zapsanou IP, ale nejde oto ze se chci mstit , ja proste chci zakazat dalsim podobnym chytrakum to sami :(
Tak zkus napsat autorský práva, třeba to pomůže...:-))
Něco mi to připomíná - viděl jsem to na vlastní oči:

Auto s rozmláceným bočním sklem a na sedadle spadený papír:
"v tomto autě není žádné autorádio ani jiná cennost"
mnooo co takhle soupnout na uvodni stranu, ze html kod spada pod licencni umluvu EULA jedne nejmenovane spolecnosti, se kterou souhlasite vstupem na web....
hmm EULA... to je takový ten dlouhý text, kde se kliká na "souhlasím"? ;)
<HTML>ale copak neni takova paranoia zbytecna?
delas ten web pro lidi nebo proto aby vsichni uznali jak jsi dobry i za cenu ze vsechno zakazes a znepristupnis...
to ze ti to nekdo ukradne je sice spatny pokud te ani neuvede jako autora ale tak se to proste dnes bezne dela a alespon si muzes rict ze o tvou praci ma nekdo zajem... internet by mel bych pro vsechny a o vsem moznem.. ja jsem taky kdysi vytvoril gifovou animovanou ikonku a pak jsem ji videl cca na 80ti webech ! byl jsem rad ze se lidem libi i kdyz jsem nikomu nedovolil ji stahovat...</HTML>
Ve starym recku bylo kopirovani her od starsich "mistru" mladsimi brano jako pocta, nikoliv jako poruseni nejakejch autorskejch prav, to je az vymysl moderni civilizace.. a to ze se to netyka jen antickyho divadla
Můžu říci (věřte, nevěřte), žemoje články se dají najít na více webech, které mi nepatří... Nevyvozuji z toho to, že by ten člověk porušil má autorská práva, pouze jsem chtěl, aby uvedli jméno správného autora ;-). Když si to tak vezmu, je to pro mě pocta, že někdo má zájem o moje amatérský články a že se mu líběj....
hm takze koukam tady mi asi nikdo neporeadi. nonic.
Je to jednoduché, na tohle žádná rada není.
Jestliže něco posíláš do éteru, tak musíš počítat s tím, že se prostě vždy najde nějakej člověk, kterej to zkopíruje...