opět téma reklama :)

Možná je to ohrané, ale přesto...
Mám fórum phpBB. Není v kořenovém adresáři. Abych splňoval podmínky, udělal jsem vlastní provizorní hlavní stránku do kořenového adresáře, na které se reklama zobrazuje nahoře, a z ní je odkaz do samotného fóra. Zatím to je fajn. :)
Já chci ale na úplně jiném mém webu dát odkaz PŘÍMO do fóra a ne na tu hlavní stranu - aby nedocházelo ke zdržování s přeskakováním "mezistránky". Tím by se však přestala načítat reklama a za chvíli bych měl smůlu...
Proto chci zavést reklamu dolů na stránky samotného fóra, ale nevím jak na to. Můžete mi prosím poradit? Budu moc vděčný. V php se vůbec nevyznám...
Tady je ještě adresa:
http://www.irina-slutskaya-forum.wz.cz/
pokial pouzivas fc. include() v php, ktoru forum phpBB pokial viem pouziva tak si urcite nenastavuj zobrazovanie reklamy na spodku kazdej stranky - pri uploade sa ti prida reklama do kazdeho suboru, a ak sa do jedneho suboru includnu dalsie 4 tak mas na 1 stranke reklamu celkom 5x (hocikde na stranke, zalezi kde sa to includuje)...

tolko moja rada, so zvyskom ti moc neporadim.... alebo skus take ze si das forum do korenoveho adresaru....

alebo si nastav reklama v ramcoch, zadas si subor v ktorom ma byt reklama a ten nedas do ramcu ale includnes ho napr. navrch hlavnej stranky...

*neviem ci niektora rada nieje v rozpore s pravidlami :-P musis sa spytat adminov...
vytvoř si soubor reklama.php a do toho vkládej reklamu. Includuj ho do všech ostatních souborů, kde to je třeba (musíš upravit celej zdroják, což neni tak lehký)
pozdě....
OndraSter > vpohode... ale nieje to proti podmienkam dat reklamu do suboru ako do ramcov a ten includovat?
já to takhle používám;-). Sice nemám rámce (v nastavení), ale dokonce jí mám všude nahoře:-). Juk: http://ondraster.czweb.org
OndraSter > a mas ten web dlhsie ako mesiac? po mesiaci ti totiz pride upozornenie od admina ze reklama je neaktivna... ale dufam ze mas pravdu, dam si to tak aj ja, je to dobry napad... dik
nie zač to... Mám ho od 1. května :-) Od někdy 2:00 (což byl 1.blog)
Tomáš: Nastav reklamu treba do souboru reklama.html (v administraci reklamy do pole "jmeno ramce" vypln reklama.html s tim, ze das nahore na 1. strance).
Po te uploaduj (nejlepe pres FTP, tam je efekt okamzity) prazdny soubor reklama.html. Pak ho z FTP otevri, mel by v nem byt vygenerovany kod banneru. Ten zkopiruj do clipboardu (CTRL +A, pak CTRL + C). V phpBB najdi tento soubor: templates/subSilver(popr. jiny nazev skinu, nepouzivas-li vychozi)/overall_footer.tpl. Kod banneru (ctrl + v) vloz mezi tyto radky:

</table>
.. sem prijde reklama ...
</body>

Pak uloz.
Hm proč tak složitě? To by nestačilo tam dát jen značku pro vložení reklamy?
Thalia: Ne. V tomto pripade ne.
Moc děkuju! Zabralo to přesně!
Tomáš: Jeste me napadlo tohle, mozna by to vypadalo lip:

.. sem prijde reklama ...
</table>
</body>

Ze ten kod posunes nad </table>. Mohlo by to byt estetictejsi.