Poradte mi, prosim, jak poresit FTP

Chtel bych poprosit zkusenejsi uzivatele o radu, jak vyresit nekolik problemu. Poznamenavam, ze pro prenos FTP pouzivam Total Commandera 6.03a a pripojeni mi nedela problem.

Trapi mne toto:

1. Když uploaduji nejaky soubor, tak se mi stava, ze se prenos dat "zatuhne" (velmi casto na 62%tech, ale i jine cisla) a dal uz nepokroci. Musim dat "Storno" a ani to nereaguje dobre, vysledkem byva hlaska "Prikaz PORT selhal" a jsem nucen se odpojit a znovu pripojit. (Navic, kdyz se toto stane vicekrat za sebou, tak se pak nemohu prihlasit, jelikoz si server mysli, ze jsem jiz 3x aktivne zalogovan, tedy asi ani nevi, ze jsem se odhlasil.)

2. Kdyz uz se stane, ze se prenese 100% souboru, tak to stejne zatuhne. Soubor se fyzicky prenesl cely, ale dialogove okno prenosu se uz neukonci a jsem nucen postupovat stejne jako v prvnim pripade.

3. I kdyz to drive behalo a nezatuhavalo, tak se stavalo, ze v pripade uploadu vice souboru najednou (tj. v rade za sebou) se proces zatuhl po uploadnuti nektereho souboru a proste uz nenaskocil na dalsi soubor.


Je to hrozne psycho, nevim co s tim. Je to vina webzdarma serveru? Nebo Total Commandera, ci neceho jineho? Fakt nevim, jak na to?

David

P.S.: Piste prosim jen vecne odpovedi a rady.
IMHO přetížení serveru. Zkoušet uploadovat v jinou vhodnou dobu.
Jeste vyzkousej pasivni rezim prenosu.
A k čemu pak je celé WZ, když má non-stop přetížený server na který nelze nic uploadnout? To ať to rovnou radši zabalí, ne?
<HTML>to byl pouze nazor jednoho uzivatele, server je primerene zatizeny

u ftp je tezke jednoznacne urcit vinika, nicmene kdyz vas poskytovatel neni ani schopny nastavit reverzni zaznam, tipoval bych i to, ze vas chrani za nejakym neposednym NATem, co s aktivnim FTP nekamaradi</HTML>
měl jsem ten samý problém, zadal jsem pasivní režim podle rady Sojkovce a už to chodí bez problémů. Díky