NACO JE index2.htm?

preco maju niektori ludia na strankach dva indexy? na prvom maju gombik enter do toho druheho kde je hlavna stranka...aky to ma zmysel? dakujem.
Zadny. Nekteri to maji kvuli reklamne.
Někteří? Drtivá většina (!) to má kvůli reklamě. Mělo by se to trestat, pokud vejdou v platnost nová pravidla.

Z Desatera:

Nezdržuj uživatele svého stránkami zbytečnými.
no uvodni stranka se jmenuje index, to je jasny. no a na ni je odkaz na hlavni stranku webu. ty se vetsinou jmenuji index, ale index uz je ta uvodni. takze asi tak
Nípal: Asi se budes divit, ale uvitaci stranky se vyskytujou i na placenejch hostingach, popr. na freewebech typu sweb, kam zadnou reklamu nikomu nenuti....
Aha, já mluvím většinou o situaci na WZ. Že jsou úvodovky i jinde, to už je IMHO zlozvyk přejatý právě z WZ apod. reklamou podporovaných hostingů.
to je zajímavý, radí tu lidé, kteří to nemají.
nechapem. ved povinnu reklamu musia mat na kazdej stranke. nie len na indexe. a ina reklama je zakazana...tak naco potom?
no ina reklama zakazana neni jak viem ?
no a ak je reklama hore tak staci ak je na vstupnej stranke, no a pri niektorych designoch by ta stranka dobre nesla keby sa tam vkladala ta reklama...
takze si tam na moju mozem dat reklamny banner aky chcem?
ne. reklamní banner tam dá za tebe wz
Ve hrách se tomu říká intro a kdysi dávno to někteří začali používat i na web. IMHO nic víc nic míň. Z logickejch důvodů se to nedoporučuje, ale to je samozřejmě každýho věc.
Někde je index především reklama na stránky vlastní, s indexem si pohraješ, vyrobíš nádhernou grafiku, jen obsah se tam jaksi nevejde. Kdybys vlez rovnou na index2, tak tam bude text, do kterýho se nezačteš, neb nejsi upoután. To má svou logiku.
To já to takhle mám samozřejmě kvůli reklamě. Ale když už tam mám rovnou aspoň menu, tak mi to tak sprostý vůči uživateli i vůči wz nepřijde...
index2 je název souboru, jako každý jiný, tak proč ne zrovna index2
dna indexi za sebou zdržují a pokud se nechcete zdržovat procházet postupně oba stačí do prvního hodit skrip na přesměrování a napsat nějaký text např. obsat se načítá nebo něco podobnýho a reklama už nebude nikde
můžete zvolit i jiný název, to je fuk, hlavně to musí být dobře propojeno
<HTML>Nekde je to index, jinde zase default.
Tady se da nastavit co chces, ale prednastaveno je to na index...</HTML>
2Jirik: přesměrování je přece zakázáno
Nemyslel jsem přesměrování na jiný stránky či server, ale na další podstránku.
Přísklad: vytvořil jsem si stránky v php (prvni index.php, ale nefungovalo to, tak jsem vytvořil ještě předstránku index.html na které je skript pro přesměrování
index,
to je první stránka a pak so další
pepiku, bez tebe bych na to sám nepřišel.
2Jirik: je zakázáno jakýkoliv automatický přesměrování, tedy i na další podstránku. Cituji:"Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp." Tudíž na svých stránkách jurasek.webzdarma.cz porušuješ podmínky a ještě se tím chlubíš...
2thalia: přečti si moji odpověď z 03. 06. 2005 20:24
2Jakub: vše jsem četla, tedy i tvou reakci ;-), ale on ti na to odpověděl tohle: Datum: 07. 06. 2005 14:10 a právě na to jsem reagovala ;-)
aha