Znáte nějaký FTP v češtině

Znáte nějaký FTP v češtině? (jsem začátečník a tak bych potřeboval něco lechkého...
ftp server?
Pokud používáš Windows Commander, nebo Total Commander, máš tam FTP klienta a ani o tom třeba nevíš.
Začátečníci už to moc neznají, ale kdo dělával ještě s Dosem, na WC (TC) nedá dopustit, protože se to silně podobá tehdy používanému Norton Commanderu.
Vyborny ftp client v cestine je wincomander (ja mam verzi 4.54), ale Ty jsi asi myslel ftp server na stahovani dat? Take nejaky hledam, s mp3, obrazky, free soft, to vse v cestine...a tak, ale zatim nic :-(
martin: tc máš pěkně starýho, teď už je 6.53
souhlasim s názorem mp, windows (total) commander obsahuje ftp klienta a navíc je na webuzdarma tutorial, jak ho používat a je tady aj ke staženi


http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/
Nejlepsi ftp ma Dreamweaver a cestinu a ty ostatni veci si stahnes .... nebo taky PSpad ma v sobe ftp dokonce i firefox ma dobry rozsireni ale Macromedia dreamweaver MX ma nejlepsi podle me :)
FTP v PSPadu mi funguje pěkně, ale není to ono.
Mohu si z FTP otevřít soubor, editovat a uložit, a mám ho upravený přímo na webu.
Pro větší práci je to třeba ale psát u sebe na PC, opravovat také u sebe. Jinak hrozí, že si při dalších opravách přepíšeš něco starou verzí. A psát rovnou na webu, tak ti budou lidi koukat do rozdělaného a neodladěného kódu. Nic tak neodradí od příští návštěvy, jako stránka, která nefunguje.