diakritika ve formuláři

Dobrý den.
Používám formulářovou službu webzdarma k odesílání příspěvků na emailovou adresu, test však přijde vždy bez diakritiky, ačkoli ho návštěvníci
zadávají s diakritikou.
Jak mám formuláři diakritiku vnutit, aby se příspěvky zobrazovaly česky?
Díky
Co to je formulářová služba? Nepoužívám ji, tak zkus osvětlit, třeba se doberu k řešení.
Je to služba webzdarma, odeslání příspěvku na mail, je to tady:
http://www.webzdarma.cz/pp.html?4#2
IMHO je potřeba mít stránku s formulářem udělanou ve stejným kódování, jako je udělaný skript - iso-8859-2 (imho). Já jsem ten formulář kdysi taky měla - na stránkách s kódováním windows-1250 a diakritika mi taky blbla. Jen jsem byla líná to předělat do iso, takže nevím, jestli ttřeba nevykládám blbosti ;-)
Jo, 8859-2, to bude ono, zusil bych toto, kdyby to nešlo, tak je třeba si napsat vlastní...
Tak jsem to zkusila, ale když do tý stránky s formulářem přidám do hlavičky kódování (jakékoli), tak formulář nefunguje :-(
Používáte to někdo? Poraďte prosím
Nestačí jen v hlavičce změnit kódování, imho je potřeba v nějakým editoru překódovat celý soubor.
Třeba v PSPadu.
<HTML>On ten sendform neni priliz propracovany, ale take ne extremne vyuzivany... jeho chybou je, ze nezjisti prijate kodovani a nekonvertuje ho na takove ktere by bylo realne citelne..</HTML>
\\\"
Jojo mam rovnaky problem, teda email odosle ale na stranka nemozem mat diakrotiku, ukaze mi to iba znaky a neslo mi to nijak prekodovat.