připojení k ftp nejde

ftp mi neustále odmítá připojení... opravdu by mě zajímalo proč... skrze stránky soubory nahrávat můžu.. ale přes klienta se k ftpku nemůžu zkrátka připojit, ještě včera to šlo a najednou z ničeho nic prostě připojení se nezdařilo
Je možný, že je přetíženej server. Zkus to mimo špičku.
zkousel jsem to vcera vecer dneska rano, ted... porad nic ... :-/
ftp jede jak po másle. no problém
kdyby jelo jako po masle tak sem asi nepisu .... porad to proste nejde...
<HTML>nejake chybove hlasky?

blahapet: nez takova rada tak prosim radsi zadna, diky</HTML>
ne.. proste jen spojení "připojení se nezdařilo"
<HTML>tak se snaz najit v tom ftp klietovi nejake logy - treba takhle to funguje v total commanderovi ...
http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/

pokud nenapises _konkretni_ dotaz, nic lepsiho se tady nedozvis a pak nema smysl ani nic psat</HTML>
Mam 2 ucty na wz.cz a jisteho ftp klienta... na jeden ucet se pripojim bez problemu ale u druheho mi to pise "530 login incorect" a se stejnym loginem (skopirovanym ctrl+c) se bezproblemu pripojim pres web k uctu... skousel sem i jine ftp klienty ale vubec to nepomohlo... co stim?
mas spravne zadane heslo, uzivatelsky jmeno a hostname (server)? radsi to zkontroluj (nevim, jestli jsi to udelal. jestli jo a jsi si jisty, ze to tim neni, tak sorry)
Noo mne treba taky pripojeni vubec nejede uz delsi dobu ... zkousel sem vse ... nastavit zabezpeceni site na minimumum vypnout firewall antiviry proste cokoliv by branilo ....... no a jeste jsem vyzkousel i nekolik ftp klientu ..... a ted babo rad
a nechci slyset takove blaboly jako ze to je chyba mezi zidli a klavesnici !
pokud mate nastavene spavne prihlasovaci udaje, tak chybu muze jeste zpusobovat nastaveni v pripojeni. Pokud pouzivate k pripojeni WinComander, tak staci zatrhnout v editaci Pasivni rezim a melo by to bezet, me to tak uz jede v poho
Chyba neni u WZ, ale u bud u ISP (firewally, proxy, nefunkcni DNS, apod.), ci u uzivatele (spatne nastaveni spojeni, pasivni X aktivni rezim, spatny server, spatne uziv. jmeno, spatne heslo). Nebo muze bejt problem "po ceste", coz se muze cas od casu stat, ze je nejaky uzel pretizen. viz www.nix.cz
Nejedou mi moje stránky. Mám jeden účet, ale ten nejde. Kamoš má tdy taky účet, ale taky nic, ale bratrova stránka jede. Rád bych věděl proč. Nejde mi to od 9.6.2005
Vsem sem aspon 10x skontroloval, zkousel sem i pasivniXaktivni "mody" ale porad nic... mam zde 2 ucty a ten 2. mi jede (pres ftp klienta) bez problemu, tak sem zkousel u nej vymenit prihlasovaci udaje za udaje pro 1 acc ale zase mi to akorat vypsalo: 530 Login incorect ... vim ze chyba nebude na strane WZ.cz ale nevim gde jinde to resit... a sem na 99% presvedcen ze mezi zidli a klavesnici chyba neni...