Nepřístupný účet

Mám ptento problém: Asi 7. 6. 2005 jsem si vytvořil účet na ...wz.cz. Druhý den jsem tam umístil jednoduché stránky. 13. 6. jsem je pozměnil přidáním semestrální práce. V pátek 17. 6. jsem se chtěl přes FTP znovu přihlásit a spojení se několikrát nezdařilo. Heslem jsem si jistý a vím i e-mail, který jsem zadával při registraci. Dnes jsem se zkusil přihlásit přes Internet Explorer a hodilo mi to hlášku "Neexistující nebo zablokovaný účet!". Kliknul jsem na odkaz "Zapomněli jste své heslo?", vyplnil jsem uživatelské jméno a vypadla mi hláška: "Takové uživatelské jméno neexistuje nebo není vyplněna Vaše e-mailová adresa!". Takže už fakt nevím, co s tím mám dělat.
no hoď sem konkrétní adresu ať na to můžem juknout....
Je to zizaloid.wz.cz.
adresa funguje, takže by vše mělo být oki.
jo jo šlape to....
No, ale neni.
přihlásit se prostě nemůžu - ale stejně dík
no tak možná jestli není chyba někde u tebe
co ti to vypisuje když se chceš připojit na ftp?
Přihlašuješ se jako zizaloid, nebo jako zizaloid.wz.cz? Ta doména je prostě součástí uživatelského jména.
Mám dotaz - jak mám postupovat v případě zablokování účtu?Dík za odpověď. P.Kuhn
2Petr Kuhn: a co si tak založit vlastní téma? Připadne ti, že tvůj dotaz s tímhle tématem souvisí? Ale odpovím: postup je uveden, když se koukneš na onu zablokovanou stránku. Přihlaš se a smaž soubor .htaccess a odstraň to, číms porušil podmínky.
2Honza: nepřipojuj se přes FTP v IE, ale použij třeba TotalCommander. Návod najdeš na faq.webzdarma.cz, sekce FTP.
Re: Nípal:
Fajn, dík, bylo to ono - jako jméno uživatele jsem používal jen "zizaloid". Díky moc.

Re:Thalia:
Od začátku jsem se přihlašoval přes Total Commander. V čem !BYL! můj problém píšu výše.

Každopádně všem moc děkuju za ochotu poradit.
2Honza: Nikde nepíšeš, v čem ses přihlašoval, ale ok, hlavně že to jede ;-). Jen nechápu, jakto že ti to předtím jelo, když jsi psal blbě jméno uživatele...