Download

Mám problém mám ve svém webu hypertextový odkaz na program(pomsta) když na něj kliknu v prohlížeči se mi objeví nabídka Uĺožit - Otevřít atd... A ja bych chtěl aby když na to kliknu tak aby se to rovnou otevřelo šlo by to nějak udělat ?
z http://www.jakpsatweb.cz/faq.html#odkazy:
jak otevřít program z odkazu, aniž by se zobrazilo okno, zda chci program otevřít, nebo uložit. Příklad : <a href="program.exe" target="_blank">spusť</a>
To naštěstí nejde udělat. Je to bezpečnostní opatření Internet Exploreru. Dovedete si představit, že by se z webu automaticky spouštěly programy? Katastrofa. Uživatel si může v nastavení toto zabezpečení vypnout, jmenuje se to Softwarové oprávnění kanálu.

nevim, jestli to jde nejak nastavit v ostatnich prohlizecich. doufam, ze nejde. a na linuxu samoze exac nespustis.
To jsem si nasel taky ale nevim co stim kodem jak to nastavit používam microsoft front page a kdyz stim kodem hejbnu tak mi zmizí možnost nastavit jako html a to jasem v haji
<a href="program.exe" target="_blank">spusť</a>
nechapu.
strucne: A ja bych chtěl aby když na to kliknu tak aby se to rovnou otevřelo šlo by to nějak udělat ? <<< to nejde
no mam tam na strance hypertextovy odkaz pomsta kdyz na nej kliknu tak se mi zobrazi se mi tabulka s nazvem stazeni souboru je tam obrazek s vykricnikem a u nej soubor tohoto typu muze obsahovat kod ktery muze poskodit vas pocitac a pak sou tam tlacitka jako Ulozit otevrit storno dalsi informace a ja to tam nechci ja chci aby se to jenom otevrelo a neptalo se to
jak ti to mam jeste rict. NEJDE TO! a je to tak dobre
prostě to nejde NEJDE N E J D E!

fakt ne.

už jsme pochopili na co se ptáš a prostě ne. naštěstí...

:D
nejde to a je to dobre! protoze proste: soubor tohoto typu muze obsahovat kod ktery muze poskodit vas pocitac