Help, nejde mi vlezt na ftp

Mam ftp, znam login i heslo. heslo mi to neprijma, kdyz dam ze jsem zapomnel heslo, hlasi to, ze adresa neexistuje (resp. nejsu zaregovany).
co s tim? Tohle se mi na WZ stalo s kazdou srankou, takze ted uz mam x loginu, ktere nefachaji. Uz si je ani nepamatuju. Kazdopadne, je tam naka fish na kterou sem zapomnel?
vim vim vim je to tu xxxxxxkrat ale me to hlasdi, jako bych ani nebyl regly
web link?
meridion-covery.wz.cz
a tady se prihlasit muzes? mozna ti zrusili ucet.
nejde mi to od chvile co sem se regnul
me to taky pise, ze webova adresa nebyla nalezena a nevim co s tim. Pekne me to stve
na ftp se musím přihlašovat několikrát, stále mi to vyhazuje tabulku ,že přes zadané jméno a heslo se nelze na ftp server připojit, a když už se konečně připojím tak tam nic nenainstaluji protože mě server neustále vyzývá k zadání hesla a jména nebo při kopírování mě před koncem odpojí a vyhodí že nemám přístup na server. myslím si že i přes to že je web zdarma tak by měl fungovat , ale tohle je opravdu na h....
Nevím kdo to čte ale admin webu to asi není
hlasi mi to, ze ucet je zrusenej...ok chapu, dlouho sem s tim nic nedelal, web je furt funkcni...toz da se nejak ten ucet zase od-zrusit? ani se mi to nechce stavet znova a matka me asi zabije...
pokud je web funkcni, tak neni zrusenej ucet
ok dik...no ale stejne se teda nedostanu na ftp...nemam dojem, ze bych tam daval spatnej login a heslo...co s tim, napsat si o novy?
login: parezacek.aktualne.cz
No já sem se připojoval na FTP přes total commandera a nešlo mi to musel jsem vždy vypnout AVG 7 a firewall tak to zkuste a uvidite od té doby co to vždycky vypnu mi to faká bez problémově :)
tomu říkam příspěvek ! konečně mi to funguje díky tobě ! pitomej firewall úplně jsem na něj zapomněl, moooc dííkkk SiViN - www.sivakmilan.kvalitne.cz
a neni lepsi ten firewall spravne nastavit nez ho vypinat?