FTP nefunguje, jak by melo...

Nejde mi ftp, pokazdde, kdyz se na nej dostanu a chci na nej neco uploadovat, tak mi to napise "Při kopírování souboru na server FTP došlo k chybě.Přesvědčete se, zda máte oprávnění ukládat soubory na tento server." Zkousel sem to i v totalcm a taky to nejde...
Asi máš nějaký zákaz - většinou stačí na serveru (wz) smazat .httacces.
2Josef: přes .htaccess wz blokuje jen účet, a to v případě porušení podmínek. On ale účet bloklý nemá, tak tam ani nemá od wz nahraný žádný .htaccess. Když někomu něco nejede, neznamená to, že tam má blokovací .htaccess od wz (viz http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=6&i=26173&t=26091).
Pokud tam má .httacces - tak pravděpodobně není něco v pořádku. A jestli jej tam má nebo ne - to ještě nevíme. Asi se ještě nepřesvědčil :-))
Pokud jej tam má, tak jedině svůj, protože kdyby ho tam měl od wz, tak by jeho účet házel hlášku o blokovaném účtu. Zdá se, že nevíš, co wz tím .htaccess blokuje...
Josef: tak to tady procitam... ty nejaky znalosti mas, ale casto jsi uplne mimo.
.htaccess s ftp vubec nesouvisi
ja bych to videl na obsazenych 50 MB. tezko rict. kdyby sem Imhotep pastnul log spojeni, bylo by to vyreseny hned.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27
Normálně když si chci něco nahrát přes ftp tak mi to napíše "spojení se přerušilo" a normálně když se přihlásim na internetový stránky webzdarma tak tam si můžu nahrávat do alelujá(jenže jenom soubory do 2 MB). Ještě asi před měsícem to šlo.
mám stejný problém...

když se pokouším nahrát na server soubor přes FTP (TotalCom), nepustí mne to a napíše, že přenos selhal...
ale přes webové rozhraní nahrávání funguje bez problémů...

rovnou říkám, že httacces tam nikde není :o)
faq.webzdarma.cz/faq.php?ftp
Lidi, mám nastavený správně připojení na ftp?

hostitel: neco.wz.cz
přihl.jm.: neco.wz.cz

POŘÁD MI TO PÍŠE, ŽE HOSTITELSKÝ PC NEBYL NALEZEN !

Zkoušel jsem i pasivní připojení, několik ftp commanderů...NIC.

Jednoho dne mi to přestalo fungovat a prostě to nejde.
Přes web se tam v pohodě dostanu.
přečti si znovu můj problém... přes www se tam dostanu, FTP ne... prostor mám rozhodně, to by mne přeci nepustilo přes web...
pasivní režim je nastaven taky...
a je to na co?
no, hádejte :o)
Trillian: pastni sem log spojeni nebo aspon chybovou hlasku. jinak k tomu neni co rict
2Trillian: i přesto že se tam přes www dostaneš, tak můžeš mít vyčerpaný prostor, viz např. nedávno http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=1&i=24390&t=24390.

2Trillian&Melmen: jak říká Tonik, bez logu těžko soudit. Takže sem s ním ;-)
už to jde...
všem děkuji za snahu :o))
jebad wz... passiv nepassiv nic neprpoasiruju, quota ok.. jako uploudit 8MB na 3x v totalu, na neprepisovani je na p*c*
kevsemu je to free ve spickach mimo, takze salam.. jdu si jinam ;)
Kdyz si chci uploudnout 2.5mb písnišku naskočí přenos selhal nevíte čím to muže být?
už druhy den se snažim aktualizovat stránku ale po par minutach se mi napíše relace ftp byla ukončena stránky delám v prográmu front page je to sportova stranka kde delám pravidelne aktualizace ale v posledni době to blblo až se to kouslo uplne jestli nekdo vyta jak to obejít tak prrosím napíšte na email nebo icq 263-924-748 dik ruznymi pokusi o zprovoznění jsem si rozsral celou stránku
Mam stejny problem, jakmile chci uploadnout (pres ftp) soubor ktery ma vice nez 2MB, prenos selze. Prostoru na uctu mam dostatek...
Tak jsem poslední dva strávil přenastovováním všeho možného na Svém PC, protože mi stále nešlo na zdejší FTP nakopírovat soubor větší jak 2,5 MB. Někdy se nepodařilo ani těch 2 MB.
Myslel jsem, že problém byl u mne, nebo u mého poskytovatel Internetu.
Nešlo mi totiž nakopírovat ještě něco na jiné FTP.

Po přečtšní této diskuze zjišťuji, že problém není asi u mne, ale na straně WEBZDARMA.CZ

Spadl mi kámen ze srdce.
Chyba není na našem přijímači :-)
Tak za poslední tři dny nedostanu přes eFTýPko, ani přes admin, soubor větší jak 250kB! I po změně prográmku pro FTP přenos je to stejný! Chyba na 100% není na naších přístrojích. Bohužel sem zde nenašel adekvátní kontakt abych to s někym řešil :-( asi si zaplatim doménu + hosting = jistota. Jestli pak ten problém nesouvisí s přemístěním serveru "webzdarma" ?
tak... mi už to zase nejde... tentokrát na dundee.wz.cz

chtěla bych se tam dostat přes FTP (Total Com) abych stáhla komplet obsah a mohla to předělat a zase nahrát...

přes webové rozhraní se tam dostanu bez problémů, kvótu překročenou rozhodně nemám, kontrolovala jsem, mám i passiv mode připojení
už nevím co s tím

nevíte někdo?
Odpověď je daná v nadpisu threadu: FTP nefunguje jak by mělo (na WZ).
pasivní přenos mám nastavena a v té samé síti funguje pro jinou prezentaci na WZ, pro Dundee ale ne...

znovu se táži kde může být problém?
Trilian::: Hádej:

a) na serveru
b) u tebe
c) jinde (třeba ve hvězdách)