podadresář v php

Dobrý den,
mám takový problém, mám stránky v html a rád zobrazuju reklamu na všech stránkách dole, ale ... udělal jsem podadresář příklad www.mujweb.wz.cz/podadresar/ kde jsou stranky v php z duvody nejakého scriptování, online vkládání atd.
No a ted mám problém jak nastavit reklamu v tom podadresáři aby nedělala bordel jak dělá v php když není strict umístněna ...
Je jediná možnost zrušit reklamy a umístnit jenom jeden banner nahoře na homepage nebo se dá tenhle můj problém vyřešit i jinak? :-)
Díky za pomoc.
Richi
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?13
Hm si přečti prosím ješte jednou muj dotaz ... ptal jsem se zda to jde i JINAK než takhle protože jsem chtěl zachovat reklamy na všech stránkách dole (dva důvody: 1./ poděkování webzdarma za prostor, 2./ přední místo v seznamu webů na webzdarma:)
vsak takhle muzes mit reklamu na vsech strankach dole. navic mas nastaveny vkladani nahoru, ktery se pocita za 2 (aspon kdysi to tak bylo)
hm čeče ty máš asi pravdu že tak by to šlo :-)
dík zkusím ...
hm nejde to ... tak to vloží jenom na jednu stránku a dál nikam což by mohlo vést k vnímání jako manipulace s reklamou a třeba zrušní webu :-/
ale jde to. hodne lidi vcetne me to tak dela.
nechapu, proc ji nevlozis pomoci pevny znacky v kodu na misto kam je potreba....
tezko poradit, kdyz si tak nekonkretni
luki: asi proto že php stránka se skládá třeba z nekolik stránek a kód se vloží at chceš nebo ne do každé pokud neoznačíš že chceš kód jenom na hlavní stránce nahoře což nechci ....
Tonik: takže tobe jde vložit kód pro banner nahoře na hlavní stránce na více stránek dole? Me to nešlo a myslím že to ani není povolené ...
richi, nebud legracni, vzdyt muzes tu reklamu dat kamkoli chces pomoci znacky a nebo ji nedat nikam a pak ji tam nakopirovat rucne, jde jenom o to abys plnil podminky: to znamena bud na titulni strance nahore (a klidne i kdekoliv i jinde) nebo vsude dole( a k tomu i kdekoliv jinde) myslis ze se na tebe bude wz zlobit, kdyz tam das vic banneru, nez je v podminkach?
pri kopirovani techhle souboru si nastav banner nahore a vloz znacku, tam kde ji chces mit. do relativnvi cesty k hlavnimu souboru nastav tvuj soubor a mas tak jak si chtel, po nahrani dej nastaveni do puvodniho stavu( reklama vsude dole)
tady de jenom o to aby se reklama zobrazovala podle podminek, jak toho docilis, je adminum jedno
v php je ideální include, ne? Myslím, že nic moc jednoduššího není. A pokud máš v rootu stránky v html, tak to zas není takový problém přepsat. Pak si nechat strkat reklamu do jednoho souboru a ten naincludovat tam, kde je potřeba, i z podadresáře.... toto fakt nevidím jako problém...
nebo tak:-)
Richi: povoleny to je. reklama se mi vklada do JEDNOHO souboru a ten si pak navkladam na VSECHNY stranky dolu pomoci include. tak je to taky popsany na tom faq. jak rika Marek.