vypadli stranky,bo co

co se děje? u mojich stránek se načte jenom index.htm, ostatní stránky najednou nejdou načíst... z ničeho nic, nic jsem tam nenahrával a prostor mám zaplněnej tak na 85%... ty stránky už tam mám tak rok, takže prostě musí bejt chyba na wz...
tak sem koukal na cca 20 dalsich webu a stejny problem. bud se nacte jenom index nebo nic. takze asi vyoadek servru. ach jo :-(
me se nenacita ani jedna z mych 4 stranek takze to bude opravdu vypadek :(((
Jo, mě to teďka asi tak poslední půl hodiny taky nejede. FTP, login jede, ale v administraci nejede admin souborů a při přístupu na www mě to vyhlásí že vypršel časovej limit.
U mě je to to samý...
taky mi nejdou stránky, ale teď jsem se dívala na jedny moje oblíbené a ty jedou se vším všudy....
to je hrozné jak dlouho to bude trvat?
to Pche: Mě taky nefunguje správce souborů nevíte co s tím může být?
Mě taky vypadli všechny 3 stránky-u 2 naběhne index.htm a u 3. ani ťuk.A nedostanu se ani na admin.Prostě hrůza a zkoušel jsem to od kámoše a taky ani ťuk a tak před hodinou to ještě šlo.HELP ME PLEASE!
Já měl stejnej problem,ale po 25 minutách strachu se to srovnalo,ale nevim čím to bylo.Je pravda,že jsem nechal otestovat PC antivirákem a byl tam 1 vir.Nevim jestli je to tím,ale každopádně už to fachá,tak Zdar
VŠECHNO JE V POŘÁDKU.

ftp jde, stránky se načítají všechny, správce souborů jde taky.
nevidím žádný problém.

www.budcata.wz.cz -> jde všechno
www.loony-web.wz.cz -> jde všechno
už to jde, byl to jen výpadek...