Zobrazují se mi dva reklamní bloky

Mám zadáno na svých www.lovci-hlav.wz.cz aby se mi zobrazovala reklama na hlavní stránce a nejenom že se mi zobrazuje na všech stránkách na hoře,to by mi ani nevadilo přežil bych to,ale na hlavní stránce se mi zobrazují dva reklamní bloky. Nevíte proč to?
Staci kdyz z tveho zdrojaku umazes to co se nachazi mezi tagy <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--> blablabla... <!--WZ-REKLAMA-1.0IK--> kdyz jsem si otevrel tvuj zdrojak videl jsem ze to tam mas dvakrat...

Doporucuji udelat to jako to mam ja -> do stranky vlozena dalsi stranka ktera ma jemno treba reklama.html a na webzdarma klientu zadas kde mas mit reklamu delaj to kvuli tomu kdyz nekdo pouziva Framy takze je lepsi je "jako" pouzivat ... viz. www.sivakmilan.kvalitne.cz -> to nahore je tahano ze souboru reklama.html a pritom je hlavni -> home.html cus...
Dle tvé rady sem umazal celej ten reklamní blok a znovu se mi do zapsaly 2 reklamní bloky necháputo mám stejně udělané stránky a zobrazuje se mi reklama jen jednou.
Tak nic no nejak to nechapu...
na svou prvni stranku vloz pod
<body>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
a vsechno ostatni smaz. vcetne tagu <!--WZ-REKLAMA-1.0IZ--><!--WZ-REKLAMA-1.0IK-->
no vymazal jsem celou reklamu a vložil na stránku
<body>
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
ale nepomohlo to
Ať se dívám jak se dívám, tak tam vidím jen
<body background="image/digreen/bg_gray.gif">
<div class="zahlavi">
Musí to být takto:
<body background="image/digreen/bg_gray.gif">
<!--WZ-REKLAMA-1.0-->
<div class="zahlavi">
a je potřeba smazat kódy těch dvou reklam, který se vložily na začátek dokumentu ještě před doctype