přesměrovani domény

prosim o pomoc: zaregistroval sem si domenu prvniho stupne a potreboval bych se dozvedet potrebne informace k tomu abych ji mohl namirit na sve misto na wz_ predem dekuji
Ty máš domenu prvního řádu? to si docela v balíku, ne?
<HTML>hostujeme pouze domeny nabizene v registraci (nikoliv dom. 2. radu)</HTML>
Co ti lidi maj furt s domenama 1. řádu, ja ji chci taky, kde se da zaregistrovat?
http://web.net-mag.cz/?action=art&num=237
domeeny nejsou tak drahy_ problem mam s tim aby adresa domeny neslouzila jen jako odkaz tzn ze uzivatel zada adresu a ta se pak zmeni na adresu webuzdarma_ da se tam cachrovat s dns a tak ale nevim jak_ doufal sem ze mi to povite zde na wz_ ale stejne dekuji
joo abych to uvedl na pravou miru tak sem nejspis myslel domenu 2.radu ale pak me nenapada co je 1.radu____ ?
domena prvniho radu je např .cz .net .sk . com .uk už jsem to tu nedávno psal......
v tom pripade sem se nepletl ! a lze domena kterou sem si koupil u jine firmy presmerovat na misto na wz aniz by se zmenila adresa ?
nepletl? no, nevím.... já myslím, že jo, fakt o tom moc nevím, ale myslím, že doménu 1. stupně si může registrovat pouze nějaký stát, unie a pod. a že to obnáší spousty různých formalit a pod.
No, a taky to stojí pěknej balík.

Nějak nechápu, proč chceš být furt na WZ. Proč nejdeš na nějaký hosting por domény.... třeba pipni.cz....
UUUK MAM TO TU RAAD A SEM NA TO ZVYKLEJ ALE SERU NA TO ! dik vsem co se zapojili do problemu ikdyz mi to nikterak nepomohlo_
co je za poslední tečkou = doména prvního řádu
co je za předposlední tečkou = doména druhého řádu
atd.
předpokládám že máš doménu DRUHÉHO řádu a hledáš pro ni hosting. Viz příspěvek miry - to nelze na webzdarma, tady se hostují pouze domény druhého řádu, které webzdarma nabízí v registraci.
btw domény druhého řádu vážně nejsou nic drahého, ani včetně hostingu - ačkoli pro osobní stránky to je imho přepych. Já jsem doménu dostala předloni k vánocům ;-)
dis: Vím, že doména 2. řádu není moc drahá. Byla myšlena ta prvního řádu. ;-)
hele, máš tam chybu, wz hostuje domény 3. řádu ;) a myslím, že není problém si zaplatit doménu a jen ji přesměrovat na wz... viděla jsem to třeba u http://www.bananovyrybicky.cz
Džej Ár: mám samozřejmě na mysli, že na WZ můžou bejt jenom ty domény 2. řádu, které nabízejí v registraci (wz.cz, kvalitne.cz atd atd)... Každý si pak regne doménu 3. řádu, jasně. Myslím že my víme o co jde ;-)