Reverzní záznam ?

Mohli by jste mi prosím někdo vysvětlit, co znamená, že mi server odmítá registraci domény, protože nemám reverzní záznam u cz nebo sk domény ? Netuším co to je a už jsem si zde jednou web registroval a problémy nebyly...

Díky moc...
Konkrétně to hlásí

Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?51
A mohli by jste mi tedy někdo domku založit ? Ti lidé z FAQu nemusí zrovna teď být provozní...
ses tam asi nedíval, ne?
Ne předtím, než jsi napsal. To bych se tu vůbec neangažoval. Poté cos mi to poradil samozřejmě ano - ano, já mám záznam na .net, takže se nemůžu registrovat. Jsou tam hodní lidé, kteří by mne mohli registrovat, jenže ti zrovna nemusí být u počítače - narozdíl od např. tebe. Proto žádám TEBE, ne JE, jestli bys byl tak hodnej a regnul mne.
no, to rik2@seznam.cz, to jsem zrovna já....
regnul, napiš doménu, kterou cheš, do které části to chceš (wz.cz, borec.cz...) a mail a za chvilku ti dojde mail, jak máš pokračovat....
Děkuji ti, nemohl jsem přece vědět, že rik2 jsi ty...

zonglujici-bazar.webzdarma.cz
Kategorie Služby,
Podkategorie Inzerce.

Mail mám andy_k@email.cz

Díky
OK, 10 minut....
Vyplněno, zbytek je na tobě...
Vielen dank, ale i přesto mám zřejmě pekelnou smůlu - viz, kolik problému nastává po následování potvrzovacího linku...

* Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení.
* Nepovolený obsah pole "subdoména"! Zadejte prosím řetězec složený pouze z malých písmen a číslic. Využít můžete i pomlčku, ale ne na první pozici.
* Taková doména není v nabídce. Hmmm ...
Tak co s tím?
Bůh ví... Proč se to děje ? Nevíš ?
MzM: musíš to projít celé, až do konce, a až pak to poslat Adamovi.
Ted sem to zkusil regnout a píše to, že doména je už obsazená.