Za měsíc 0 přístupu=Smazani webu?

V pravidlech se pise ze kdyz déle jak měsíc žádný přístup tak smazou web .
jak to mam chapat to je jako kdyz si zalozim web a za mesic tam nikdo nevleze tam to smazou?prosim poradte
Přesně tak...

kontrolují to podle zobrazení reklamy, takže když se měsíc neukáže nikomu ta reklama, co musíš mít buď na první stránce nahoře nebo na ostatních dole, tak tě upozorní a do týdne, když se to nenapraví, web smažou..
a slo by ze kdyz me upozorni tak tam vlist a je to mam 1pristup ne?
Jasně
stejně si tě google najde i kdybys chtěl nebo nechtěl...
Kdyby nechtěl, tak si ho google nenajde, jinak google nestahuje obrázky, takže mu to zobrazení reklamy nezapočítá....
ja tim myslel ze mi google privede na web nejaky lidi, ne ze si bude google prohlizet jeho web
jo tak..... no ale stejně, když by tam gůgl nepustil nebo mu ani nedal příležitost, jak se k němu dostat, tak by lidi nepřivedl.... a pokud na webu nebude ani zajímavý obsah, tak si myslím, že už vůbec ba nikoho nepřivedl...
no a co je na tom... ved ked spravim minimalne ako amater nejaku stranku, tak ten jeden za mesiac sa urcite najde.. to by som musel byt mrte pod psa, aby som spravil tak trapnu stranku, aby nikto nepozrel...
No, zřejmě jsou i takové...
jj to jsou, ale to se zjistí až na ně vlezem že? :D

takže stačí mít zajímavej titulek, člověk klikne a pak se zděsí....
stejně ti před tim, než ti web zrušej, přijde mail, že ti to za chvíli zrušej, a pak máš ještě pár dnů...
cau, stala se mi stejná věc, přišel mi mail, že nebyl žádnej přístup na moje stránky za poslední měsíc a že mi teda zruší, dá se s tim něco dělat? Ted uz kdyz na ty stranky chci najet tak to hlásí chybu 404, dá se s tím ještě neco udelat? dík
3tri3: a na účet se normálně přihlásíš? Jestli jo, tak tam nahrej index a dle potřeby si vlož reklamu.
divej se na problem z druhe strany - proc by wz trpel web na ktery se za mesic nepodiva ani jeden clovek. proto je potreba delat cistku. a kazdy spravny webmaster by mel umet nalakat ctenare.....
hele a co webcron?(nebo jak se to pise). sice jsem to nikdy nevyuzival, ale jestli nacita celou stranku, tak by to melo vzit i reklamu, ne?

no jestli by to slo tak by stacilo nastavit 1 pristup za mesic a je to ok.
spook>

imho to nacita celou stranku, ale jako klasicky textovy prohlizec, takze reklamu ti nazpocita
1)Jak zjistím kdy jsem naposled aktualizoval?

2)Jaktože mi jel web 5 měsíců bez WZ reklamy a až teď mi to napsalo,že za jeden měsíc sem neměl ani jeden přístup?To fakt stačí,abych tam vlezl já?Já myslel,že to server rozpozná a moje přihlášení počítat nebude.
Píš@mo (fkvysoka.wz.cz)

he he he>

jak by to měl poznat? a proč by to dělal?
Co se směješ já si to nepamatuju.Já nevim jak by to měl poznat.Možná podle IP?Když jsem s tim IP tu stránku zakládal tak sem myslel,že už s tim IP nepočítá do návštěv.
To by byla blbost, jednak s dial-upem, cdma a pod máš pokaždé jinou ip, pak můžeš použít tisíce free proxy serverů atd atd, takže to by byla vážně zbytečnost... jim jde o zobrazení co největšího počtu reklam... a je jim jedno, kým..
Píš@mo: zdaleka ne každý má svou vlastní (stále stejnou) IP adresu, zdaleka ne každá IP adresa patří jen jednomu PC...
a poslední aktualizaci zjistíš třeba tak, že se podíváš na data vytvoření souborů na serveru. Nebo si to někam napiš.
Proč se mi v infu ukazuje počet zobrazených bannerů dnes - 0, když jsem zkoušela několikrát na svý stránky vlízt normálně přes Explorer?ceskakrasa.wz.cz
Teď jsem ti tam vlezl aspoň 50×, tak se tam mrkni znova.
Děkuju, ale pořád se v infu objevuje 0.