Registrace nových domén

Na webzdarma jsem již několikrát publikoval, vždy jsem byl s ním spokojen, avšak v současné době mi brání registraci nových domén nějaká vnitřní bezpečnostní ochrana, která byla dříve pravděpodobně vypnuta.

Hlásí mi to: "Registraci je možné provést jen z počítače s reverzním záznamem v doméně cz nebo sk. Kontaktujte poskytovatele svého připojení. Vaše IP = xxx.xxx.xxx.xxx"

Prosím kohokoli v Vás o pomoc, jedná se o problém, který mne velmi tíží. Děkuji
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?51
Pravděpodobně se vyskytla nějaká chybka, protože už to nejde ani mě. A reverzní záznam mám.
taky mi to nejde...:((
mě to zatím jde.
Tak už mi to tu hlášku neukazuje, ale nezobrazí se mi obrázek s přístupovým kódem...
neví někdo proč?
nejprve se mi stalo to, co uz dole psal Staňa, a pak se mi nezobrazil obrazek, takze sem nemohla zadat kod .. :(
tak mi to zas blbne... kašlu na to
hej kua dokaze to nekdo dat do poradku docela nutne bych se potreboval zaregitrovat!
Já jsem se chtěl zrovna dneska zaregistrovat... S tím musí jít něco dělat!
Taky se mi nezobrazuje obrázek s příslušným kódem :-(, béééééééééééééééé
asi se budu muset zaregistrovat jinde :-(
Dostal jsem se pře reverzní záznam, ale nezobrazí se mi obrázek.
Admini, co se děje?
Je to divný, dnes jsem dostal prosebný mail o registraci a ještě nedávno jsem normálně zaregistroval někomu dvě domény a dnes mi to vypisuje:

Registraci je možné provést jen z počítače bla bla bla

Asi bude fakt chyba na WZ.
No a schválně jsem se kvůli tomu sem nepřihlašoval, abych viděl jestli mám doménu .cz a vidíte to sami, že ano.
Před týdnem mi registrace z tohohle počítače šla, teď už taky ne.
Mno..tak mě to taky nejde...a šlo to...nedávno :)
Taky mi nejde registrace domény, co se s tím dá dělat?
Sakra spravte to, taky mě to dost prudí a jinde se registrovat nechci wz.cz ma nejlepsi podminky
maji to pokazeny, me to z .cz taky nejde.
Už se mi to podařilo. Po odeslání dat z kroku 1 jsem zkoušel několikrát reload, až mě to pustilo. Obrázek s kódem v kroku 2 se zobrazil.
Mně to stále píše o absenci reverz. záznamu a k obrázkům se ani nedostatnu.
Taky mi to už funguje! Díky bohu...
Poradte mi nekdo co s tim prosim, jsem začátečník a taky mi to nejde.
Díky Luboš