co mam delat?

ted se cejtim trozku jako blbec
o 20 zprav nize sem zadal o radu proc mi blbe FTP prenos
dneska si chci uploadnout soubory na stranky a zjistim ze zadny stranky nemam
zadnej email mi neprisel ze bych neco porusoval a proste po 3 rokach zniceho nic stranky vcudu reklama tam byla tak fakt nevim :((
prosim zdejsiho admina o vyjadreni proc byli moje stranky zruseny
stranky byly na adrese http://r-f.wz.cz/
Jedna z možných alternativ, proč se toto stalo:

http://blahapet.wz.cz/index.php?file=212&id=109
<HTML>tohle jsem rusil vcera osobne - na uvodni strance aut. presmerovani na jiny web (podvod s reklamou, skladiste souboru pro jiny web)
email o zruseni uctu:
2005-08-07 04:45:09.581267500 info msg 352825: bytes 562 from <drop-mrhs_=hotmail.com@admin.webzdarma.cz> qp 24992 uid 0
2005-08-07 04:45:09.657509500 starting delivery 278673: msg 352825 to remote mrhs_@hotmail.com
2005-08-07 04:45:09.657530500 status: local 0/2 remote 1/50
2005-08-07 04:45:11.573539500 delivery 278673: success: 65.54.253.99_accepted_message./Remote_host_said:_250__<20050807024509.24991.qmail@zeus.webzdarma.cz>_Queued_mail_for_delivery/</HTML>
2mira
aha tak rad bych k tomu dodal 2 veci
za to presmerovani se omlouvam doufalsem ze ta chvilka staci aby tam reklama byla nutne sem totiz potreboval puvodni adresu
ohledne skladiste zasadne toto narceni odmitam je mozny ze po ~ 3 letech si na ty soubory ke stazeni nekdo dal redirect a ze primo v hlavnim adresari sem mel asi 20 jpgcek co kdyz sem potreboval tak sem upload a poslal desitce kmaradu link ale to snad neni zlocin. prostoru sem nezneuzival ke skladovani odjinud
ten redirect sem si tam dal ze mi nejak divne fungovalo ftp viz 04. 08. 2005 18:57 na coz mi nikdo neodpovedel
email uz sem nasel hotmail ho umistil do junku
chtel bych se zeptat je mozny adresu obnovit?
a jaka je teda minimalni doba zobrazeni stranky pred pripadnym redirectem?
a pokud tech odkazu ke stazeni odjinud na muj web bylo tolik muzu prejmenovat adresare abych dokazal ze neni ani v mim zajmu skladiste
predem dekuji za odpoved
>> a jaka je teda minimalni doba zobrazeni stranky pred pripadnym redirectem?

Na úvodní stránce, kde máš reklamu a pak už nikde jinde ne, prostě automatický přesměrování mít nesmíš. Tak to praví zdejší podmínky.
2blahapet
mel sem tam index udelanej tak aby se zobrazila na chvilicku reklama a pak to skocilo na dalsi stranku + v pripade ze se nepresune podtim tlacitko s odkazem
prave proto sem to NERESIL prez Header('Location: ./.....'); ani prez .htaccess aby tam reklama byla a proto se taky ptam jaka je minimalni doba abych ji zvetsil pokud se adminovi nezdala
a jak rikam cely to pro mne zacalo tim ze mi blblo ftp pri zalohovani webu jinak sem s WZ vcelku spokojenej
>> mel sem tam index udelanej tak aby se zobrazila na chvilicku reklama a pak to skocilo na dalsi stranku

No a to právě být nesmí a nemyslím si, že by byla vyhraněná nějaká minimální doba. Na to se musí vyjádřit Míra nebo Richard (admini).
aha tak to sem nevedel i prezto ze sem podminky cet tak sem to asi prehlid... :(
Podmínky říkají "Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp."
Čistě teoreticky by tam možná nemělo být teda ani manuální přesměrování (na jiný web), ale zatím jsem tady nepotkala žádnou zmínku o tom, že by to mělo za následek zrušení webu.
IMHO manuální přesměrování není přestupek.
blahapet:
jo já si taky myslím že ne, jen říkám, že tam vlastně není napsáno výslovně, jaké přesměrování tam nemá být...
co mám dělat když chci zrušit svůj web prosím pomocte
klara:

1) Je dobré si založit nové téma, pokud se odchyluješ ot tohoto.
2) Vymaž z webu veškeré soubory a nevšímej si ho.
Sorry za tu hrubku ot = od
2 dis
evidentne sem ta prvni zminka ja :((
2blahapet
prave to sem si taky myslel ta reklama tam byla vedelsem ze v podminkach je ze tam musi bejt proto sem ji tam nechal
jenomže ja nechci vůbec žádnej web.neplatí se za něj?a jak mám vymayat soubory?
2klara
prosim zaloz si vlastni tema
klara:

Za žádnej web se tady neplatí, při dodržení určitých pravidel. A když nevíš jak vymazat soubory, tak to je problém. Vlez si do Administrace >> Správce souborů a maž jeden soubor po druhém, nebopoužij k tomu FTP, viz.:

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
tak dekuju tem co se me zastaly ale uz sem se smiril s tim ze tech 20 linku co sem nahazel pred 3 rokama na weby me nebude znat
timto se navzdy loucim s WZ uz to opravdu neni co to byvalo
a na adresu adminum meli by ste do tech pravidel napsat minimalni cas pro zobrazeni reklamy aby ste nemuseli mazat dalsi lidi co ji tam meli jako ja
:(
Mr. H. Myslím, že když porušuješ podmínky, tak s něčím takovým musíš počítat...
2Mr.H: si to zaregistruj znovu a dodržuj podmínky, t.j. nedávej reklamu na stránku s automatickým přesměrováním. Čas minimálního zobrazení nelze imho zadat, to bys pak jako na stránku s manuálním přesměrováním napsal "Počkejte prosím 5 vteřin a teprve pak stiskněte Vstupte"? Protože manuální přesměrování tu povoleno je.


>>Uživateli je zakázáno provádět akce zamezující korektnímu zobrazení banneru - to se týká především uživatelů, kteří umístí banner jen na úvodní stránku spolu s přesměrováním atp.

Ale je pravda, že by se sem mohlo dopsat "s automatickým přesměrováním".
Hej teď jste mě docela zmátli. Jestli máte někdo trošku zbytečnyho času, mrkněte se mi prosím na stránky jestli taky něco neporušuju. Myslím podmínky WZ, zásady tvorby webu porušuju určitě :))
já> imho to máš v pohodě
dík
Obecně platí, že automatický redirect za méně jak 10 sekund je (na vstupní stránce) pěkná prasárna, i vyhledávače to penalizují...