FTP - že by?

Po třech dnech neustálého snažení se mi teďka podařilo přes FTP nahrát soubor o velikosti 4 MB. Nemůžu tomu uvěřit, že to při tom nespadlo, jak se to často stávalo v posledních dnech. :-)
Možná je to jenom náhoda, nebo je FTP už zase funkční.

Tak to dyžtak zkuste. :-)
Před hodinou mi to určitě ještě nešlo, ale můžu to zkusit znova.
Tak co?
Tak to zkouším znovu, se stejným souborem, rychlost 30kbytes/s se zdá být ok...a video 5,4MB je tam :-)
Bezva. Ale že to trvalo, co? :-)
Mě to pořád nejde :-(
Mě to taky ještě pořád padá!
aj mne to vzdy pada...
Hm, u obrázku (1MB, plus mínus) přes TC se vžcky přenese pár set kB, pak chyba přenosu, spojení přerušeno a bye bye. Pak dám ten soubor přenést znovu a přepsat a už to (obvykle) jde.
Joker, omfg, Megabytový obrázek, co to proboha je?
Zdravím,nejde mi upload ani download přes FTP, koukám že nejsem sám..Asi tři dny se marně snažím o přenesení souborů z ftp - používal jsem WC 511, když to nefungovalo zkusil jsem SmartFTP, ale tam to taky padá a píše: Software v hostitelském počítači ukončil vytvořené připojení. Co s tím?Malé soubory přenést jdou.Thanx
no mne sa zda ze uz sa nic neda nahrat na server :(
mne to vobec nejde uploadovat cez ftp.nechapem.ukazuje mi to ze to nejde kvoli tomu ze som vycerpal limit.a pritom mam dobre nastavene vsetko.aspon si myslim.
robim to cez total commander a furt nic.mam asi prekroceny limit ale aky.to ma asi kazdy.
<HTML>gegu.wz.cz -> vypisuje to ftp server, mas tam 132MB</HTML>
takze nemozem nahravat cez ftp?lebo to vsetko som tam nahraval normal kazde jedno. ale teraz chcem vacsiu vec-video ktore ma 3-5 MB.
>>robim to cez total commander a furt nic.mam asi prekroceny limit ale aky.to ma asi kazdy.

no nevím, já ho teda překročený zdaleka nemám, co tam proboha máš tak velkého?
Taky mi to od včerejška nejde přes FTP, jen pres to webovy od WZ.CZ