Nejde mi web - bila stranka

Dobry den,

dneska odpoledne cca pred pulhodinou mi prestal fungovat web outdoorforum.wz.cz. Netusite kde by mohl byt problem? Misto phpbb fora najizdi bila stranka.
ja tam bilou stranku nevidim, ja tam vidim toto:

‹í“î?=ĘhŽ´Űęâ ¬žţ´łCRŞÄ.öűŚ‰�5Álײ~Ů:oLkȼ䪄OXDĘČÎĐ•”&©ö ĺ?)rŇg„{fĎë&1EĽm3Ňĺ=Ňö ?Ď(¸ XIşÔ6-“ůŇ´Á0měÚóQ‰X`[ô·…±í’żÉň;˛ü¸M~džAşMz&µ¶É3n"Lîř0<ěřĚ3»äďÚF/ަm ý>dp�ý…Îň7ŮŤiÇbĘâ}®µµő7‚Ţąc0ť+»mčD„"‡í'5?ŢmU*XłďAť>C·IĹ}·>âA…6¸‰e‘¶ÓŹv`4Ř‘Ć×&ÜVę9A3…˙ŃÜU9"Fľ ‰1…HÔ, Ne‚ĎJŁŐ•Đ®.»ťäęvĄ™ż\`>č�8÷ĺú "đsE1Ď1x�‰cçýđŠĽ`ŁűI„ł y>ŠŤaĚĚy˙Cü/ägŁţ‰ ?šY§“^sraŃmOf,g<čČh8őC­ŇĎR5“:X,Đ›Ż…şü™´¤jăĎ·F1`5ÇÜËJ*�¦&¦Óĺˇí„O3>ąč2ÚśRŢD<˛ŁRž4ŰôdŮž•©;Rb´ G.q¬8 ± łmBş�é¸LŐ őĘuA˘¤Q:°—†ěxáJ{!‹Î'ÂŽš3W@Ü“óÉ éšĚ2üąß�] (Ű$b:ü�p>i $•˛�U+! aĽĺŕl¦šťşu°' Ěpüît$ř %cĆ›ů>F/r<ăa8�uîŕŤ‰ĆâV,1–jEZ"S’–Iůp*ŤÚÇ‘Óź0!Öç#UßĐ «ŕ[Afą˛b)&EuŔ\m QĄ4ż?·ŤěcšĚ‡3„č•Íö!^ É…ü&9ńy˝TťęĄT?Í9’R.Uďő¨{XT?g�ŚůŽbČ\ÜĺůV�LQ[ČL�ĽĹ…o±5iQg�Ě*H�ëÚ´mČe'ýĐ jhpGY‚ęŞËd$˘ć^TłŞ´a�yŽđddV7QěŮ‚-µňfUáTŁ~.馗ůdäś|<_bŹ\Ý˝Fqe‹ů¤ý!”Ă| ţ pMgľ?ßĎ\Ď†ŞŻ»*YÓ�hó%'+ůp†ŹŰČ™ëť'˝nâé|éĺ+ŚkÄŐ^A_ýföó÷Ó}›üh\$Á8tš´�Ř>ŕ†ęQŐˇŇBRťKbÖ˛ăĂ®'D]łŠ¸“sĐ9zĹ}Žś â~qŻVoěł_Ü«6kűŔńAą3#ŠĎXŔ„ 7" N[lƢµŚ‡tăUt »H)¬,ÓÝč8Ósşhˇ®FÇF@¸Ý”ÇĎF‡ 3F¦A�$Ç·Ř:DtÓÓÖ—ľ ÂąXG¤kĺIyżxřäú^‘Voć´vµµ&oH+»y@®˛»ą9R嶅tÓk-\S8çdČ ş�¸ÜkAňÄßĐáÝzC:âŞíĆr«@VYVs ÎĺšşV6S×y±Që¶s)yÁôľÎĂ Źîo¦AĹ×›ĹowçeDý:tĺ°ńöBÄŰm×›kń*˘Ů¬ćŔ:(˝Áş9ĐqŰV˝5§W˝ýxć�âĐ÷x �ű;3.@É›7Żů<´š'şűŃ´.׆v»»7wµvµp—c(ş‡Ąo Üe6YĹűP®ÚřU(Dű×’í,é=lĺhŰ•»†rnKďsě'ŰľŞĹ˶_5Ţ#©¦6©dwŻĚ&rňÁ¦‚®JĺU´SpŠĐô—ĺ6µÄýo )‡§ő3ęLm ËzktćĚíž:̬ňośLHľÄŤźÁěž ľ€c¦�'6?Ĺb—Š=sÔžµdGbľaşcö2[‘ë»Ĺ‰-öpń_ç†ózsř!Ů(űóě‡ĺŮŃ&†ř ŰéŢ‹Źö,NŔ]fجçďĂá†ânŢ(k+ań›>tˇ:?׳ŁcŞeÜ;.Ćxj`Ďp;˝H¨ÄkĂáÂ2‡żë}rĆě řłž�]o|ţH˛z }�v#Ž$ë h«˝Q'ŢůY€_TL˙¨/Ť«µ5Ů‹ßjkZ®=ą‘ߦCdá7íXě¨P8�Y×Ó™…ŃŤn:=ÉN†łL_aI—†, Xš©°¬…qŢ<ă�ĎŮÔJ_ôóűpBůĺ™C?Í ßŁ3Ré‚ä”8¨�ý ±úůě@/ÍÍaű?¨?&ÁđÜřčŚÉ�|óý ůŠh¤ĎAtIŤÇz¬Mô€–é� °bĹyńő3FŤĺăkôî`˛S– ®ż3äWµ�Q n3ç“ŹmP(’n1ßőąŠ%ťNzÚ—— Qi›Îtáf„«U'¤3FR‡(P®ĄŻé/âŞÚäľßfUřÓ.�? 4s|‰‘FđątB'0€¦Á!-ţ Ăé%t ̡)>¦ÔÜůŘk‹V°”#DFľ)éđ+ωÍ  dîkT&GFyĎtGSĺ-źz¬ŘRúCŇÓ�Ef€@˝Ř,d»¨b‰Ů�Ć«ßĚľuţ^§—NËa_Mµ�kâ25\MŁk»°µu`:n ˘2Jőbě2ŢÁµ’&đ™‡WEâ›g uZ”Qů–rĺôďgĚ·řĺ”]¸3}GÔ“Ď u›ľł�ÓìUg4FŇ”*}�[hŚÜGÓőRRÍüţ´łSŘú‰Ahňs
Tak či onak to prostě nejede a ja nevim proč
Já teda bílou stránku vidím, ve FF, v IE.
Soubory na webu jsou ty, co tam mají být? Když dáš F4 na indexu, vidíš normální zdroják?
Je tam všechno jak ma být i databazé všechno jede, nevim kde je zakopanej pes před chvilkou to normálně chodilo.
Třeba to zas za chvilku naběhne ;-)
Nevím, možná zkusit index nahrát znovu :-/, možná spíš ještě počkat...
když najedu na konrétní část webu tak to normálně jede http://outdoorforum.wz.cz/viewforum.php?f=9 ale ten index ne
:-D na to jsem se zrovna chtěla zeptat, jestli zbytek jede, odpověď už tedy mám.
Mno a když tam zkusim dát zkušební index.htm tak se to taky chytne ale na ten index.php ne:/
Možná se něco pokazilo, zkus tam index nahrát znova. (Vidím paznaky)
nahrál sem ho ze zálohy furt stejné
Hm ty paznaky tam vidím jen v Opeře, kde vidím i reklamu. V IE a FF je bílás stránka. Ale překvapuje mě, že znovunahrání nepomohlo.
ve zdrojaku na indexu vidim jen toto: <body></body>
navic ale mi to nastavilo nejaky cookies phpbb...
cookies to nastavuje aby si to pamatovalo ktery prispevky uz si cetle a ktere ne jedna se o PHPBB forum.
AAAAAAA jsem to hlava dubova chyba na mem prijimaci omylem sem povolil GZIP kompresi. Diky vsem za snahu pomoct
a nemáš to špatně v zaloze ve zdrojáku?