NENAHRA SUBORY VECSIE AKO 500 KB

Ta vcera cely den nahravam cez FTP klient a vzdy ked je pri koncu mi uzatvori a obnovi spojenie a zacne to odznova. Tak som to skusal i rucne cez wz.cz tam zasa ked cchem pridat mi pise ALERT The document contains no data.Chyba je asi vo wz.cz a ne v mojom PC. tak skusite to opravit abo co? :(
To není možný protože jsem nahrál 25 MB soubor bez problému taky včera (v Total Cmd)
ja som to nahraval subor v .swf ktory mal 1.9 MB cez Buller Proo FTP client, a vzdy ked bolo azpon za polkov tak akoby uzavrelo spojenie a zacalo odznovat uploadovat. tak som to skusil cez wz.cz a tam mi pise ze document contains no data. tak nevim com to nejde
Na wz se nedá souvisle nahrávat už delší dobu. Je o tom thread i někde jinde, nikdo s tím asi nic nedělá.
Mně taky nejde nahrát více než 2mb. Docela mě to štve, vždy na koci odesílání to napíše Připojení resetováno serverem (používám normálně IE 6 pro prohlížení ftp
A aby toho nebylo málo, teď už se nemůžu vůbec přihlásit na FTP
AŤ UŽ TO KOUKÁ NĚKDO SPRAVIT - TO FTP
no joo i mne resetuje a odznova uploaduje :(
Podla mna to bude preto, lebo ak sa tusim 3 miuty neodosle ziaden prikaz, ftp vas jednoducho opoji (kvoli bezpecnosti). Ked sa prenasa jeden velky subor, tak len tecu data, ale neodosiela sa pritom ziadny prikaz, takze po 3 minutach je amen. Je preto vyhodne si vo FTP klientovi nastavit "udrziavanie ziveho spojenia", ktore posiela kazdu minutu serveru nejaky nevinny prikaz (napr. pwd), cim udrziava spojenie.
Aha, a to ako a kde nastavim? hmm?
Cez totalcommander sa dá po odpojení súbor douploadovat (takze nemusite od zaciatku) tlacitkom resume
no ja som skusal ale mi pise conection lost a tha mam pochlebe :(
"Přenos selhal, pokračovat v činnosti?"..stava se to ruzne...u vetsich souboru vetsinou...je to ta hlaska..:?..mam f tom prip.stejnej problem
teda nefim na co ty fora tady sou....jenmo si tady fsichni postezujou.ale nikde sem este nenasel otazku na problem.kterej resim uz asi tejden..
jsem psal email o tomto problemu s ftp na podporu a zatim bez odezvy
no jo :-) tak uvidime ci to opravia
ferrenc::: tak s tím zápasím taky a dlouho... nějak furt nemůžu najít tu správnou otázku, kterou bych položil, kdybych se chtěl něco dozvědět :-))