PProblem so subormi

Dobry den.... skusal som si nahrat jedno forum a isiel som podla navodu...
Ale stranka mi vypisala, ze sa dany subor na serveri nenachadza...
ked som sa pozrel cez ftp tak som ho tam videl... ale ked som sa chcel presvedcit aj cez webove rozhranie tak ma nechce pustit do ziadneho adresara.. vzdy to vyzaduje meno a heslo a potom sa vzdy ocitnem na uvodnej strane....
dakujem....
Nemohl bys to trochu rozvést?
Jak ... tak idem cez webove rozhranie.. dajme tomu ze chcem nahrat subor v hlavnom adresari je to v pohode, ale ked chcem ist do dalsieho tak odomna pyta uzivatelske meno a heslo co sa ale cez ftp nestava...
a dalsia vec je ze ked si chcem pozriet jednu stranku na ktoru ale z halvnej nevedie odkaz takze musim napisat celu adresu tak vypise ze subor na serveri neexisstuje....
Staci takto?
S webovým rozhraním je třeba mít trpělivost, občas tohle dělá, i mně se to už několikrát stalo. Lepší je ftp.
Co se týče druhého problému se souborem - píšeš správně velká/malá písmena, nemáš tam diakritiku? Napiš o který soubor se jedná konkrétně. Jestli ho přes ftp vidíš, tak tam musí být.
no jasne cez ftp ho vidim a cez webove rozhranie sa tam ani nedostanem aby som sa na to pozrel.... a pisem to dobre... jeto subor _instal.php na nainstalovanie fora.....
Máš tam někde chybičku v php:
Parse error: parse error, expecting `T_VARIABLE' or `'$'' in /3w/kvalitne.cz/c/cirdan/blog/diskuse.php on line 49

Jinak - soubor můžeš vidět přes FTP, ale NEMUSÍ BÝT CELÝ. Stalo se mi to už také, zvláště po opakovaném spadnutí spojení. Vyřešilo to opětovné nakopírování souboru.
Taky bych radila znovu to nakopčit, zvlášť když jsou tu ty výpadky ftp.
toto viem ze tam mam chybu ale nejedna sa o toto forum..... toto musim este nejak upravit,,,,
ale neviem no skusim to este raz prekopirovat a mozno to pomoze...
Takze nebola chyba v subore ani po prekopirovani to nejde.....
A přesná adresa, kde by měl být?
cirdan.kvalitne.cz/forum/_instal.php
Hm nojo 404ka. A co vykoušet třeba přejmenování na instal.php? (aneb musí se zkusit všechno ;-)) I když imho by to mělo jet no...
nj.. blbec blbcem zustane.... heh.... keby blbost kvitla tak som ako ruzicka...
ono to neni _instal.php ale _install.php... lol
:-)