Posrala se databaze, takovy husty problem

Zdravim.

Mam na WZ webove stranky a databaze. Ted' se s tim neco stalo. Na strankach pouzivam vylozene UTF-8 kodovani. Databaze byla vytvarena s pouzitim defaultnich nastaveni. Pres web jsem vkladal texty v cestine, anglictine a rustine. Ted' to nejak zhroutilo: Na webovych strankach cestina je bez hacku a carek, rustina je castecne Ok ale jsou tam nejaky sileny ASCII znaky ktery delaji bordel v HTML kodu. Kdyz se divam na MyAdminatak vidim tam cestinu bez hacku a carek, rustinu vidim nejak kodovanou ze to neda vubec precist.

Domnivam se, ze na serveru se zmenila konfigurace MySQL nebo bych vi ceho jeste. Prosim vas, jak muzu s toho ven?
Ničeho jsem si nevšiml, kdyby se něco takového mělo dít, tak by se to snad vědělo, spíše hledej chybu u sebe
http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=5&i=5913&t=5913
Poprve jsem to napsal do spatne tematy a nejde ten puvodni post smazat.

K veci. Dukladne jsem se podival na nastaveni databaze a zjistil jsem, ze to mam blbe nastavenou znakovou sadu v MySQL. Prisaham, ze driv to bylo Ok. Nevim co se tam vlastne stalo, ale ted' to funguje dobre. Tak diky vsem kdo se pokusil pomoct vyresit muj problem. Taky se omlouvam za neporadek v tematach.
n,ss(nevadí, stane se-konstatování Míšy z jednoho tábora, který opakovala dost často)
no, já myslím že první téma bylo zvoleno vhodněji, ale i kdyby ne, tak už ho tam příště nech. a nezakládej nové...