Načtení pouze bílé stránky

Tak co, vymysleli jste něco, co by se s tím mohlo dělat? Může za to teda session_start() ?

A jde to nějak ošetřit?
já to teda vidim, session_start() s tim nemá nic společnýho. a co bychom vymejšleli, to j snad na tobě aby sis spravil web
Teda nakoukl jsem na hlavní stránku a stačilo mi to... To máš nějaké stránky "Only for white?"
2skaff, Josef: vy jste asi nečetli tenhle thread co?

http://www.webzdarma.cz/forum/read.php?f=2&i=23202&t=23180
Tak jsem si jej teď přečetl, ale to není jádro pudla - které jsem měl na mysli ob 2 přísp. nahoru. Měl jsem na mysli to, že má stránky pouze pro vyvolené (což je jeden z významů Only for white). Neznamená to, že vidím naprosto bílou stránku, ale že prostě návštěvník dojde hned na první stránce k zadání hesla a tím končí. :-))
2Josef: ale ano, já to pochopila. Chtěla jsem jen říct, že Darkwalker se ptal na něco jinýho, než mu bylo odpovězeno.
Thalia:: Odpovídal jsem na nepoloženou otázku - třeba ještě přijde.

A na té stránce je použito php, takže se dá těžko vysvětlovat, proč to nebo ono nejde, anebo jde jinak, než autor zamýšlí - není-liž pravda? :-))
2Josef: on se ale neptal na problém ohledně téhle konkrétní stránky co má u jména, imho se ptal všeobecně. Ale je pravda, že aspoň mohl navázat na starý thread nebo to dát aspoň zase do sekce php ;-)
Thalia::: Takže jsem dal přesnou odpověď na přesnou nepoloženou otázku, týkající se naprosto nespecifikované stránky a problému? Začínám si o sobě myslet, že začínám být mírně geniální (v mezích zákona - samozřejmě). :-))
No dobře, I'm back!

Ptal jsem se na všeobecně rozšířenej problém, kdy na wz se občas nezobrazí obsah stránky, ale jen bílá stranka a lišta hlásí "hotovo"...

A ohledně mých stránek, jsou to !interní! stránky naší bejvalý třídy, přístup mají jen členové, vybraní učitelé a vybraní hosté...
Why?
Jen tak.