zablokovaný účet?

Ahoj,už téměř půl roku využívám vaší hostingové služby pro své stránky.Vše probíhalo bez potíží.Dnes ráno náhle moje stránky pryč a hlášení že mám zablokovaný účet.Nwechápu co se děje. Můžete mi pomoci? Jirka
zapomněl jsem adresu www.jirkalina.aktualne.cz
zřejmě nevykazovaly žádný přístup (podle zobrazení reklamy).... vymaž soubor .htaccess (nabo z něj jen odstraň co ti tam přidali), vždyť v té hlášce máš vše popsáno....
Právě že jsem měl denně asi 20 přístupů.Je tohle běžný postup že to ustřihnou aniž by cokoliv zdůvodnili?
Přístupy tam mohly být, ale pokud se nezobrazoval banner - jako by nebyly.
banner taky chodil standartně,jenom jsem jej měl na úvodní stránce,protože na dalších mi neustále rozhazoval uspořádání celé stránky.Takhle mi to udělal muj webmaster a chodilo to tak asi už 2 měsíce
Takže jsi jej měl mít na všech stránkách dole? - tj. porušovalo to podmínky, pokud jsi tomu na ostatních stránkách zamezil.
Hm,díky za radu,musím to tedy konzultovat s webmasterem.Musel určitě vědět že to takhle nemůže být.Pokud to nepůjde nějak technicky vyřešit,budu muset asi přejít na placený hosting.To je fakt skvělý.
Koukala jsem na ty stránky. Kdyby ta reklama byla na té uvodní stránce, tak je to v pořádku. Ale ona tam není. Jaké je nastavení reklamy? U tebe by se hodilo Na úvodní straně nahoře (po změně znovu nahrát index). POkud se reklama sama nevloží, lze jí pomoct vložením značky pro reklamu (viz sekce Podpora) nebo vložením celého kódu reklamy, který zkopíruješ z něčí stránky.

OT: tak tohle jsem ještě neviděla...
<meta name="GENERATOR" content="Microsoft Visual Studio .NET 7.1" />
Mno upřímně, já bych si nenechala dělat stránky někým, kdo je dělá ve Visual Studiu a navíc má na svých oficiálních stránkách (http://www.petrmusil.net) napsáno "O mě"...
Thalia::: Ty jsi stejný hnidopich jako já :-)) - taky "miluješ" češtinu a řízky?
Podmínky neporušuje. Podle nich smí být banner buď na úvodní stránce nahoře, nebo na všech dole. Takže v tomto ohledu je vše OK.
Ja reklamu nevidim. Pokud neni reklama, tak podminky porusuje.
Že není reklama jsem si už také všiml,ale netuším kdo ji odstranil.Já ne,protože tomu zbla rozumím a můj webmaster na kterého tu "pějete ódu"je k nedostižení.Je to klučina co mi to pomohl rozchodit téměř gratis a já mu jsem za to vděčný.Sám bych to nikdy nezvládl a přestože mám k naší spolupráci také výhrady,musím mlčet a držet krok,protože bych jinak neměl nic. Jirka
Že bych si zkusil ve VS udělat stránky? Možná by se v tom daly snadno dělat ASPčka, ale to se naštěstí tohohle linuxového serveru netýká :)

Souhlasím s tím, že na úvodní stránce reklama vůbec není (čili je jasné, že se nezobrazí). Doporučuji změnit webmastera, nikoliv webhosting.
Zrovna jich mám kolem tolik,že o ně zakopávám......
Ahoj, může mi tady někdo pomoct odpovědět na tuto otázku? Jelikož mám pocit,že mě chce můj webmaster lehce "vydírat",odstranil zobrazení reklamy a čekal až mi provider zablokuje stránky.Je to jen moje domněnka.Zajímalo,by mně jestli to mohl takhle udělat.Když jsem jej totož konečně zastihl a zeptal se jej jestli o tom něco neví,odpověděl mi že netuší proč se reklama ztratila.Když není vina u poskytovatele,není u webmastera,není u mne protože já tomu teměř nerozumím a tudíš na nic nesahám,do ničeho nelezu a pouze odesílám data.Je možné aby nikdo nic a přesto se náhle reklama z mé stránky ztratila? Díky za zájem o moje potíže. Jirka
Povětšinou se "samo" nestane nic. Zmizlá reklama může mít spoustu důvodů. Myslím, že z 90% to není zlý úmysl, ale nepozornost, nevědomost, náhoda... Prostě řekni své najaté síle, ať to opraví. Můžeš ho nějak pozitivně motivovat, třeba mu slib, že mu nešlápneš na palec... :-)
dyť to funguje....
Taky tu reklamu už vidím, takže snad už to bude ok.
Funguje to protože jsem jej včera zastihl a řekl mu at s tím něco udělá.Načež jsem mu popsal svůj postup rozchození webu tím že jsem vymazal soubor .htaccess a můj webmaster mi řekl že tím jsem to jenom zhoršil.Co tím chtěl říct nevím,ale je fakt že tam tu reklamu zase vložil.Ale co bude dál netuším.
Mno vymazáním .htaccess jsi imho nic nezhoršil, ba naopak zlepšil - znovuzprovoznil stránky ;-). Asi se jen snaží něco zamaskovat. Ale to je jedno. Každopádně se tím nedalo nic zhoršit, jen zneprovoznit případné funkce nastavené v jeho .htaccess. Pokud tedy v tom .htaccess sám něco měl, tak si to tam nahraje znovu no.
Trochu to chápu a dík za vysvětlení.To jen potvrdilo mou doměnku že mě chce mít pořád hezky v hrsti,ale já ho nijak nezlobím,ani se nechovám neférově.Jen po něm občas chci aby mi nějak vylepšil stránky.Mám nápady,ale nevím jak je zrealizovat a jeho to zřejmě otravuje,tak mi občas dá najevo kdo je pánem situace.A já jsem tím pádem v ......Už jsem přemýšlel o nějakém kurzu abych si dokázal něco vytvořit sám,ale to se asi nedá zvládnout za pár vyučovacích hodin a taky kam dojíždět.Je to pěkně na levačku a děsně mě to žere.Ale to nic já to nějak rozchodím...
Přečti si http://www.jakpsatweb.cz/
A až budeš opouštět svého webmastera, nezapomeň si změnit heslo.
Díky za další dobrou radu.Dá se to podle toho návodu zvládnout?Když jsem PC laik,ale snažím se neustále učit.Je toho strašně moc a mám v tom chaos.,A ptát se pořád v tomto foru na primární potíže,kterým se tady budou všichni smát..nevím nevím? Jirka
Rady na www.jakpsatweb.cz je dobré si přečíst, hlavně jako začátek je to fakt dobrý. Začít v sekci HTML a dobře si prostudovat taky CSS. A pokud člověk neví, je spousta míst, kde se může zeptat. Třeba přímo na http://diskuse.jakpsatweb.cz/ je i sekce Problémy v začátcích ;-).
Popř. mi můžeš napsat na mejl, ale už dopředu upozorňuju, že pokud budu vědět, že odpověď lze najít na jakpsatweb.cz, tak odpovím jen "Už si čet jakpsatweb?" ;-)