písmo-šž

Prosím poraďte- na stránkách se mi nikde v textu nezobrazuje š,ž. čím to je? Dík moc.
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?19
Reaguji na váš dotaz. Měl jsem stejný problém, ale jen v případě, že jsem stránky psal přímo v editoru na wz. Pokud jsem je napsal např. v poznámkovém bloku a poté zkopíroval do wz, čeština tam byla tak jak má být. Zkoušel jsem přepínat různé kódování češtiny, ale nepomáhalo to.
maverick> nepomáhalo? tak to jsi to dělal zjevně špatně...
pokud nestanovíš v dokumentu kódování, tak je jen ve hvězdách, jestli to browser zobrazí správně nebo ne....
2maverick25: není dobrý stránky napsané v poznámkovým bloku editovat tady na wz. Zdejší editor používá jiné kódování a tím pádem se při nastavení kódování win1250 zobrazuje část dobře a část špatně a při nastavení na ISO stejně tak. Takže je vhodný psát všechno v jednom kódování a toho kódování také zadat pomocí meta tagu.
koukla jem na faq a toto udělané mám. Správně. Stránky jsem psala v Golden html editoru a pak nahrála sem. Jakékoliv úpravy se stále neprojevují.. tak nevím. Dělám to prvně, takže..:)) jaké kodování by to mělo Být? Dík moc a moc
na indexu mas v hlavicce uvedene kodovani windows, ale stranka je psana v iso-8859-2. na dalsi stranky jsem se nedival
Dík, většina už maká, jak má.