Pomoooooc-prosim precitajte si ...

Ako mozem umiestnit subory na moju stranku ked maju viac ako 2 MB a cez FTP to nejde ? Prosiiiiiiiim o pomoc ....
nejde? Nemáš náhodou vyčerpané místo?
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?27
MaŤo: od dis nemusí být pro začátečníka jednoznačná odpoveď, takže: Přes FTP to jde!

ovšem pokud máš prostor zaplněn (jak píše dis), tak to nepůjde :(, ale můžeš něco umazat :)
Pája5: To radši ne, ještě si umaže oblečení a bude špinavej.
Jaaaaaj tak sorry uz to mam. Ale ja robim v Microsoft Office Publisher 2003 a dam to tam cez spravca suborou, aj mi to nahra lenze ked si spustim tu stranku nejde mi to :( Skuste : www.atomicsharks.unas.cz/Publikace1.htm



Please
A este nieco. Co to je FTP ? neodkazujte ma na faq to som si cital-nepochopil :( Kde si ho mozem stiahnut ? Nemozete mi ho niekto poslat cez mail?
FTP není program, je to protokol pro přenos souborů (File Transfer Protocol). Pro použití potřebuješ FTP klienta, můžeš využít toho, co je v Total Commanderu - viz http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34 i s obrázkama i s odkazem na stažení TC.

A co se týče Publisheru, tak v tom se stránky opravdu ale nedělají, to nemáš aspoň FrontPage, který je k tvorbě stránek určený?

atomicsharks.unas.cz/Publikace1.htm - něco mi tam nabíhá (Toto je stránka o hokejbalovom tíme....), ale přes můj "superrychlej" connect to asi hned tak nebude...
Maťo - obrázky se tam nezobrazují, protože
a) nejsou na serveru
b) nejsou na serveru na správném místě
c) jmenují se jinak než je uvedeno v kódu

možností je více, ale tohle je nejpravděpodobnější

<ot> jinak všem doporučuju shlédnout zmíněnou stránku
atomicsharks.unas.cz/Publikace1.htm - 4 řádky textu, 3 obrázky = 6456 řádků kódu, no tak to je fakt chuťovka, ať žije Publisher. Resp. budiž navždy zatracen ten, kdos dal do jiných m$ produktů než FP možnost exportu do html</ot>
Al easi aj cez ten Publisher to ide ved vidis ze ti to nieco vyhodilo ...
Re: Thalia. A kde zozeniem FrontPage ? Mozes mi ho poslat
vyhodilo mi to maximálně tak oči z ďůlků :D
FrontPage imho není free ke stažení, je to součást třeba staršího M$ Office 2000 Premium, v 2003 je to pak tuším zvlášť
HaHa, Vam sa smeje ked to uz viete lenze ja sa o to pokusam poprvy raz, ani vam by sa nepacilo keby sa vam posmievali !
No tak som si otvoril tu stranku Total Commander a na ktory z tychto linkov mam kliknut ?

Simtelnet (multiple servers worldwide)
Techspot
fileforum.betanews.com
PCWelt Germany (in English)
fileburst (your firewall needs to let pass the referer header)
No tak som si otvoril tu stranku Total Commander a na ktory z tychto linkov mam kliknut ?

Simtelnet (multiple servers worldwide)
Techspot
fileforum.betanews.com
PCWelt Germany (in English)
fileburst (your firewall needs to let pass the referer header)
se neposmívám. To o 6500 řádcích kódu bylo off topic a jen pro zajímavost. A čistě ze školících důvodů:
- umíš se podívat na zdrojový kód stránky? V prohlíčeči něco jako Zobrazit / Zdrojový kód. Tam uvidíš u té tvé stránky těch 6500 řádků. A teď se schválně podívej sem http://kocky.virtualne.cz/mato.html. Když se podíváš na zdroj, uvidíš těch řádků 20. To je názorný důkaz toho, že dělat stránky v Publisheru je nesmysl. A to není posmívání, ale dobře míněná rada. Tak se neurážej...
Total Commander 6.53 is available at the following sites:
=
Total Commander 6.53 je dostupný na následujících stránkách:

takže asi na kterýkoli
Prosim jak tam vlozim kdyz mam Frontpage reklamu , jinak programovat neumim.... doufal sem ze se tam vlozi automaticky... mam ji dole....
Re: Dis. Sorry ale vazne som s prevaznej vacsiny nerozumel tvojmu odkazu
Viete mi poradit programovaci program -velmi jednoduchy, bez ovladania HTML a kde sa da stiahnut ?
Diky ... :(
Prosim jak vlozim reklamu kdyz ty stranky delam ve Frontpage?
MaTo:
1. Pokud opravdu nezměníš editor, tak pro začátek smaž všechno na webzdarma (ve své složce) :-)
2. Znovu si otevři Publisher a dej publikovat do místní složky (u tebe v PC vytvoříš složku, např. matoweb) a ulož si to tam jako index.htm (ne Publiakce1.htm)
3. Prozkoušej si to u sebe v PC, jestli se stránka zobrazí správně
4. Znovu to nacpi na server wz
5. Zadej do řádku "adresa" v prohlížeči http://atomicsharks.unas.cz/ - měla by se zobrazit ta první stránka
6. Takový program, kde platí heslo "Neumím nic - uděláš to za mě?" - asi nenajdeš. :-))
Pro toho, kdo neumí pracovat s Total Commandrem.
Nauč se pracovat s Dosem. Brzy tam narazíš na Norton Commander. Bez něj se tam skoro nedá pracovat. A Windows Commander a Total Commander doslova kopírují vzhled a ovládání stařičkého Nortona.

Jinak - v horní liště FTPpřipojení - Nové připojení - vyplnit formulář - na WZ je stejné jméno a hostitel(je to adresa tvých stránek) - heslo - zaškrtnout Pasivní režim přenosu(nebo nezaškrtnout, ale za firewallem to často jinak nejde).
Pak OK a Připojit. Pak máš v jednom okně své soubory na PC a v druhém na webu a kopíruješ stejně jako třeba na disketu.
No tak som sa pripojil na FTP cez Commander a teraz som si uz oznacil co chcem kopirovat a dal som enter. a objavilo sa mi Prijem do-co mam do toho okna zadat ?