Uplna strata stranok!

Stala sa mi hrozna vec. dnes v noci mi zmyzlo uplne vsetko co bolo na mojej stranke. Blbe je, ze nemam aktualnu zalohu. Pisal som uz aj mail na podpora@webzdarma.cz, zatial nikto neodpisal. Potrebujem vediet, ci sa na severi vytvaraju aj nejake zalohy, aby bolo mozne vratit mi to spat.

Moj web: wictorko.borec.cz

Dakujem,
Viktor Janos
http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?5
Do kelu, to znamena ze to mam vsetko prec?
Reklamny banner som na stranke mal, ani som na stranke nepropagoval nic nelegalne, zmyzlo mi to bez upozornenia, bez debaty, to je na sebevrazdu!
A jde ti tam přihlásit se? Zkoušela jsem to regnout, ale píše to, že doména je obsazena, takže odhaduji že zrušeno to nebylo.
Cez FTP sa tam normalne viem prihlasit, aj zaznamy v MySQL zostali vsetky. Ne teraz neviem ze ci sim nebol nahodou heknuty.
Mno já bych to tak viděla. Kdyby to smazali admini, tak to smáznou komplet, tedy i zruší registraci, takže je pak doména volná (i kdyby to jen blokli, tak data by i tak zůstaly). Tohle vypadá, že se ti tam někdo dostal a smazal to...
Další jeden z možných důvodů, proč se tak stalo:

http://blahapet.wz.cz/index.php?file=212&id=109
nechapu proc posilate email i zpravu sem, pridavate nam tim docela zbytecnou praci, odpovim teda jen sem

v tomhle pripade doslo k chybe pri mazani, ten ucet mel byt smazany cely, pricina toho problem je mi uz jasna a uz se to nestane

a proc to vlastne melo byt smazano?
komercni java hry jako Splinter Cell a spousta dalsich - to nejde tolerovat ani trochu
Pisal som sem preto, lebo som zufaly a z mailu mi nikto neodpisal. Javahry som mal stiahnute z webu, na jasne, priznavam ze bola chyba davat si to na stranku. O tie hry mi vobec nejde, len mi je luto ze poslednu zalohu webu mam z minuleho roku, cize vetka moja tvorba je v pazi.

OCAKAVAL som, ze ked by sa blizila pohroma, dostal by som od vas vystrazny mail a nie takto sadisticky to zmazat.

Prosim Vas vazne niekde nemate zalohu?
mozno ti ho wz tym zrusil,lebo si porusoval pravidla,nemal tam reklamu alebo ti to niekdo hackol.
Robert SDK:

WTF? Vždyť to tu je napsaný o pár řádků výše od admina, tak proč to opakuješ?
taky se mi to stalo dvoje stranky me dneska zmizeli
Bohužel my neprovádime žádnou zálohu, tudíž se to ani neda vrátiť spátky.:-))