překročený limit

Dobre odpoledne vsem,

mam dotaz. Jiz delsi dobu cekam, kdy prekrocim limit na vkladani fotek a souboru. Takze jsem nebyla prekvapena, kdyz jsem dnes nemohla vlozit dalsi soubor o velikosti 93kB. Hlaska mi rekla, ze mam prekroceny limit, smazala jsem tedy fotky zhruba o velikosti 4 MB, ale ani potom jsem nemohla vlozit onen zminovany soubor o veliksti 93kB. Kde delam chybu?
Da se nekde zjistit opravdova - celkova velikost vlozenych souboru?

Dekuji za odpovedi
treba rekurzivnim skriptem nebo by ti to melo napsat v logu pripojeni
Prihlasuji se pres ftp - kdyz si dam zobrazit podrobnosti tak velikosti jednotlivych souboru vidim, ale celkovy soucet nikdy nenalezam.
v logu, jak ti napise, las login from: tvoje adresa, datum... a pok neco ve smyslu kolik procent mas obsazeno...
u mě třeba zhruba takto:

Connect to: (7.9.2005 16:09:18)
hostname=jaj.wz.cz
username=jaj.wz.cz
startdir=
jaj.wz.cz=195.122.194.232
220 ftp server ready
USER jaj.wz.cz
331 Password required for jaj.wz.cz.
PASS *
230-Access granted for jaj.wz.cz.
Last login on 2005-09-06 21:22:59 from cust-31.ktknet.cz(217.196.214.31).
230 Quotas: using 14060.00 of 50000 KB (28.12% used)
Asi uz ti z me neschopnosti musi tect nervy, ale nemuzu to najit - muzes mi napsat krok za krokem kdyz se prihlasim na webzdarma ja jsem nasla jen tohle

Informace o vašem účtu
uživ. jméno
domovský adresář
reg. e-mail
titulek v katalogu stránek
popis v katalogu stránek Fotografie koní a z akcí pořádaných JSK
typ e-mailové schránky běžná schránka
sql uživatel
sql heslo
čas registrace účtu 2004-11-08 09:08:04
typ vkládání banneru nahoře
typ reklamního proužku WZ 3
cesta k rámci s vloženou reklamou
zobrazených bannerů dnes 15
zobrazených bannerů včera 14
poslední zobrazení banneru 2005-09-07 16:09:04
poslední přihlášení přes ftp 2005-09-07 16:17:48 from 194.213.48.22(194.213.48.22)
přeneseno kB včera 2239
Teda tvrdit, že se připojujete přes FTP, nepletete si pojmy s dojmy? FTP je něco jiného, než webové rozhraní.

http://faq.webzdarma.cz/otazka.php?34
<HTML>http://www.webzdarma.cz/navod/ftp/</HTML>
Jakým programem se připojuješ na FTP? WindowsCommander to ukazuje v tom uzoučkém oknu nahoře, ale dá se na něj poklepat a zvětšit. PSPad má logovací okno dole. Jinak, pokud se nezobrazí, určitě se někde ukládá do souboru a lze si ho odtud přečíst, v programu pro FTP by se mělo dát přečíst, kde je a jak se jmenuje, př. jak logování zapnout.
Souhlasím ale s tím, že když na web stránkách v administraci se vypisuje limit databáze, mohl a měl by se tam vypisovat i limit celkového prostoru. Kdo se připojuje jen webem, vůbec limit nezjistí.
Já limit zjišťovat nemusím, stojím těsně pod ním a proto už nemohu přidávat. Chtělo by to o trochu víc, ale nepřidají.
Dekuji vsem za pomoc a trpelivost :)
Mám ten istý problém. Prekročil som limit a po opakovanom mazaní súborov sa mi veľkosť volného miesta nezvečšuje.

Toto tu ste ako vyriešili? Hm?
kdysi jsem mel opacnej problem, uploadoval jsem a uploadoval a presto misto neubyvalo ; po mesici se to vratilo do normalu
Jednou se mi stalo totéž. Omylem jsem limit na několik hodin překročil, a pak to po smazání chvilku trvalo, než se to v systému zaznamenalo, volné místo opět stouplo a šlo nahrát další data.

Takže počkat a mít trpělivost... Jakej časovej úsek to byl (pár hodin?) si ale už nepamatuju - admini by věděli, jak to mají nastavený.
Toto je asi tretí týždeň... čo to nejde.